Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Javis se na konkurs, odes na razgovor, dobijes posao. Kao u celom svetu. Sta je tu problem?Analogno tome - izadjes iz stana, prosetas 15 kilometara do posla, udjes u kancelariju. Kao sav normalan svet. Zasto je to samo u Srbiji problem?

Link to comment

I sada cemo na deset strana da raspravljamo o tome da li se iz Rakovice moze ici peske na posao u Borci. To jest ja necu, a vi slobodno, ako cenite da je to vredno rasprave.

Link to comment
Javis se na konkurs, odes na razgovor, dobijes posao. Kao u celom svetu. Sta je tu problem?Analogno tome - izadjes iz stana, prosetas 15 kilometara do posla, udjes u kancelariju. Kao sav normalan svet. Zasto je to samo u Srbiji problem?
Sto ne ides helikopterom, cuo sam da je i to opcija ?edit: @dabovic : u pravu si, nije vredno rasprave. Ali me nesto sada kopka : sta je to u ovom topiku sto tera ljude da pisu stvari kakve, cisto logicki, ne bi napisali ni u ludom besu ni na jednom drugom topiku ? Edited by Alphons
Link to comment
I sada cemo na deset strana da raspravljamo o tome da li se iz Rakovice moze ici peske na posao u Borci. To jest ja necu, a vi slobodno, ako cenite da je to vredno rasprave.
Ti napises post, ja ti repliciram, ti se slozis sa mnom. U cemu je problem? Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Nije upuceno tebi. Radi se o tome da je ovaj topik mrtav. Sve teme na njemu, tempo i dinamiku rasprave, odredjivace Kauboj, dok se svi ostali ne smore. Ja se povlacim sa topika, nemam nameru da ucestvujem u jos jednom beskonacnom natezanju oko ociglednih stvari,

Link to comment
govorim o principu plati pa klati, a ne o prioritetima. Do posla moze da se stigne na milion nacina (svojim kolima, taksijem, biciklom, helikopterom, puzeci, setajuci, trceci, trotinetom) gradski prevoz je tek jedna opcija.
Zaboravio si brodove. :fantom: Taksi izbaci, ko ima za taksi do posla ima i za sopstveni džip.  Edited by S.L.
Link to comment
:lol: bodljice i provokacijice uz neodoljivi humor i posalice poletese k'o leptirici
Sto ne ides helikopterom, cuo sam da je i to opcija ?
zasto ne i teleport, kada ga izmisle. Opcija koliko hoces.Moze ekipa sad da po'prckuje, trazi ban, da me nazove retardom pa da me navuce da izvredjam nekoga, ali ja sam ladan ko spricer. Pa onda pitam:Odakle ta plemenita ideja da sirotinja placa drugoj sirotinji prevoz?
Link to comment
Nije upuceno tebi. Radi se o tome da je ovaj topik mrtav. Sve teme na njemu, tempo i dinamiku rasprave, odredjivace Kauboj, dok se svi ostali ne smore. Ja se povlacim sa topika, nemam nameru da ucestvujem u jos jednom beskonacnom natezanju oko ociglednih stvari,
Dabovicu, ja sam se povukao sa teme. Ono iza je bio odgovor Zverili koji ocigledno nije video da sam se povukao (da ne smetam jbg, od ekipe se treba skloniti).Pa je onda krenula salva posalica i duhovitosti kojom je ovaj forum krcat i gde treba i gde ne treba. Nemoj mene krivit. btw. slazem se da je topik mrtav, jednoumlje se ocigledno vredno zaliva. Cak se potezu argumenti 'plata od 18000 dinara ' kao da niko ne zna u kakvoj drzavi zivimo i kolike su plate odnosno kako ljudi zaista zive.Ne znam, udrite po eksperimentima i zlim ridzovanima, ja vam svakako necu smetati - dok me se ne prozove. Ignorisite me jbg, pa topik moze da krene dalje utabanim stazama u duhu Che Gevare i pokreta 99%.
Link to comment
Odakle ta plemenita ideja da sirotinja placa drugoj sirotinji prevoz?
Srpski narod se odrodio od svoje pravoslavne crkve, ali mu je ostala navika da da koliko može.Sa druge strane moguće je pitanja postavljati na razne načine. Evo na primer, grad Beograd subvencioniše GSP. Koliko, možda je već pominjano, ali nije teško naći.Sa druge strane BusPlus, koji vodi naplatu usluga koje pruža GSP u svojim aktivnostima dobija usluge komunalne policije i 500 prebačenih radnika GSP-a.Evo, ja imam dosta dužnika, koji plaćuckaju, koliko ko može, oblik vlasništva firme je isti kao i u firmi Apex Solutions, međutim, verujem da ćeš mi verovati na reč da mi grad ne bi ustupio komunalnu policiju da mi pomogne da radim svoj posao. Takođe, interesantno je da GSP može da ustupi 500 svojih radnika u vreme godišnjih odmora, a da to ne utiče na njihov proces rada.Eto, posmatrajući tu situaciju, kada platim BusPlus,. mogu da se zapitam, šta i koga, ja u stvari plaćam? Edited by Zugurosh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...