Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Da samo neko sme da ga pita, a da pri tom ne dobije otkaz, kako je moguće da firma sa 500 evra kapitala, bez ikakvog prethodnog iskustva i sa jednim zaposlenim dobije takav posao baš me zanima koliko bi onda izgledao pametan...

Link to comment
Čekaj, kako je došao do te brojke da na jednog koji pati dva ne plate? Kako su izvršili brojanje?
kreativnom vizualizacijom, ili, popularno, izmisljanjem. U trenutku uvodjenja busplus sistema naplata je bila oko 75%.
Link to comment
kako funkcioniše sms plaćanje kada je neko u romingu?
Pravo da ti kažem, nemam pojma :) Bio sam jedno dvaput u iskušenju da probam, ali s obzirom na to da sam se tramvajem vozio na relacijama ne dužim od pet stanica, bilo mi je jednostavnije da se besramno švercujem. S druge strane, najduže vožnje su bivale u ranim jutarnjim satina (pre sedam), pa je i šansa za prepad ZET-ovaca bila mala :)
Link to comment

Zato opstaju kod Šećerane.Interesantno je da je centar grada "pošteđen" svih kontrola - dakle, po centru se možeš voziti potpuno besplatno i bez validacije, i da ulaziš i izlaziš na bilo koja vrata. 'bem ti smisao sveg ovog maltretiranja.

Link to comment

Pa da, ali pričam o vožnjama između tih "tačaka". Ako ideš do, recimo, Fontane, a uđeš u neki bus do Zelenog venca u Ruskoj - možeš dzabe da se voziš onoliko.

Link to comment
pa nikada ih i nema sa te strane, zato što raciju prave stanicu pre, na mostaru
Mislim da pričamo o istoj stanici.Na kojoj staju 17, 18...itd. Jedna pre Strava centra.Kako god, i juče i danas od Medaka do s.centra se može doći bez patrola. Edited by ion
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...