Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Interesantno je da sam argument "treba da se zna red" juce cuo od ortaka koji se, kako sam kaze, nikada ne vozi GSP-om u spicevima. A istovremeno smatra fasistickom zabranu prodaje alkohola posle 10 uvece. To je ogranicavanje slobode i krsenje elementarnih prava, a ovo sto radi Bus Plus je uvodjenje reda. Pritom ne moze da smisli Djilasa. Ko bi se tu snasao :unsure:
Mislim da ponašanje tvog ortaka, pa i Đure, psiholozi lako objašnjavaju. Nemam nameru da ih vređam i predstavljam kao nenormalne - verujem da je to jedan od široko rasprostranjenih obrazaca ponašanja svojstvenih za sve nas. Oni koji manipulišu grupama i pojedincima vrlo tobro znaju tu psihologiju grupa i pojedinaca u njoj.Mali Đokica Frojdovski bi to možda ovako objašnjavao: u detinjstvu smo prisiljavani da poštujemo pravila, u zamenu za to smo dobijali pažnju. Istovremeno smo želeli roditeljsku pažnju pa smo poštovali pravila, a istovremeno nepoštovanjem pravila smo se razvijali i jačali svoje "ja". U odraslom dobu je ostala (sakrivena) utisnuta potreba deteta za poštovanjem pravila, još sakrvinija mržnja sebe zbog toga što smo "loši" jer ih ne poštujemo uvek, i kao rezultat dolazi do projekcije na druge, drugima spočitavamo vlastite mane, umišljene ili stvarne, koje ne smemo ili ne umemo priznati sebi. Edited by Frile
Link to comment

jedan mali intermeco sa drugih meridijana, previse ste se uozbiljili...ove iz stutgarta necu, dosadne su :DSlide3.jpgSlide7.jpgSlide11.jpgSlide13.jpgSlide16.jpgSlide17.jpgSlide18.jpgSlide20.jpg

Edited by pere urban x
Link to comment

Pa tako je i u Beogradu. Eto, već je kao i svuda u svetu, ne mora ništa da se menja. Čak ni neke nove autobuse sa voznim redom ne moraju da uvode, ovi su odlični, sve dok traju.

Link to comment
Mislim da bi isto stigao i peške. :(
Jbg,nisam sam inace bih isao pesaka i preko mosta.Tek sada se iskljucujemo iz 29-og i milimo ka Bogosloviji.Malo je reci da su putnici nervozni.
Link to comment
Upravo prelazimo most,bilo je potrebno samo 1h i 30minIzbegavajte Pancevac ili idite pesaka
jel znas mozda da li ce to sad tako biti i radnim danima ili to samo sad za vikend?
Link to comment

Samo do oktobra. :P http://www.youtube.com/watch?v=NTbU7K79Xz8

Zbog rušenja dela mostovske konstrukcije, koje se obavlja u okviru izgradnje pristupne rampe na Pančevački most iz Bulevara despota Stefana, od sinoć u 22 časa do nedelje u ponoć za saobraćaj će biti zatvoren deo Bulevara despota Stefana ispod Pančevačkog mosta.
Izvor: borča.rs :fantom: Edited by historian
Link to comment

Koliko shvatam, rekonstrukcija traje do oktobra. Na jesen gotovo u svakom slučaju. Olak[avajuća okolnost je da će se današnje akrobacije izvoditi samo vikendom. Dakle, od ponedeljka do petka se 95 i 96 uključuju na most iz 29og. Ovi nesrećnici s Bogoslovije idu oko Bele kuće pa u 29ti dok se ne završi rampa.

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...