Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Danas kontrolorka u 16-ici imala kracu diskusiju sa srednjoskolcima koji nisu hteli da izadju iz busa a nisu imali karte, na kraju ih pustila da se voze i dalje uz komentar "Eh, deco deco..."Par ljudi takodje nisu imali karte ali su izasli na prvoj narednoj stanici

Link to comment
...Nego, uopste nisam zadovoljan implementacijom Busplusa. Mnogo ljudi ulazi bez validacije, a vozace za to bas briga. Mislim da na ovaj nacin nece poboljsati naplatu, a da ce validatori vremenom nestati ispod naslaga prasine....
U principu i treba da ih je baš briga, možda ljudi imaju mesečne (personalizovane) karte. A validatori će da ostanu samo za turiste (koje će da odrapljuju za po 250 kinti za praznu kartu, jer su naravno povukli one od 40 iz prodaje)
Link to comment

Jel guzva u Beovozu za Pancevo? Karte se kupuju u vozu ili i tu vazi busplus?edit: nevezano za ove blokade. Treba da odem po nesto u Pancevo ovih dana.

Edited by katamaran
Link to comment

sad kako su blokade garant je gužva. karta košta 60 dinara i ne važi bus plus. kupuje se na blagajni, u samom vozu kondukteri hoće da naplate duplo.

Link to comment

Dobro, i šta predlažete bruderu & drugaru koji dolaze na dva dana u Beograd? Koja je najjeftinija varijanta za vozikanje, a da se ne švercuju?

Link to comment
Dobro, i šta predlažete bruderu & drugaru koji dolaze na dva dana u Beograd? Koja je najjeftinija varijanta za vozikanje, a da se ne švercuju?
pa nema sta drugo nego da kupe Bus Plus plasticni. ili da se svercuju, sta im mogu osim da ih izbace.
Link to comment

Papirne nepersonalizovane karte ima normalno da se kupe na trafikama. Tako da onaj info - da su povučene iz prodaje - nije više aktuelan.

Link to comment

probala sam i taj busplus. mnogo sporo radi, toliko da obesmisljava poentu takvih aparata. odokativno bih rekla da to nista brze nije od onih starih u koje zabodes kartu i povuces. ja se zaletela i u prolazu samo mahnem ispred njega, a on ni glasa. pa mi rekli da moram da drzim malo i cekam. pa ja cekala :D. kako li to funkcionise u spicu kad milion ljudi cirkulise

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...