Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

...I upravo problem sa poništavanjem se desio mojoj devojci koja je ušla u 2ku kod autobuske stanice i overila kartu.Negde posle Kalemegdana uđe kontrola i kaže joj kako nije overila kartu i oni joj ponište kartu, ali joj nisu pisali nikakvu kaznu. Tako da je praktično platila dve vožnje.Posle je pisala mejl da se žali Bus+-u, ali su joj ovi napisali da nisu oni krivi za to i da se žali GSP-u. :blink:
Propade mi pakleni plan angry.gif Nisam ni sumnjao da su oni u pravu šta god da se desi, i da svaka žalba treba da ide na račun onih drugih :isuse:
Link to comment

Danas sam prisustvovao blesavoj sceni.Zena (koja se ocigledno tesko krece) pokusala da se validira , aparat nije radio i nije mogla da se probije do sledeceg.Usao kontrolor ona najnormalnije kaze:Izvinite ne radi ovaj ovde aparat ja nisam mogla da se otkucam.Kontrolor krenuo da joj drzi predavanje kako je njena obaveza da se probije do sledeceg validatora i nije hteo da joj vrati karticu...E onda se jedan putnik "suzio" i rekao mu da je ostavi na miru i da joj vrati karticu.Naravno zacinio je to i recenicom:Ajd meni uzmi karticu!Ovaj se podvijenog repa prosetao do koleginice...

Link to comment

Možda im je isuviše mala prodaja karata u vozilima, pa hoće to da povećaju tako što slučajno nema najjeftinije varijante na kioscima...

Link to comment
Stvarno ne razumem sto nepersonalizovane karte nije moguce vratiti nazad. U Londonu tako funkcionise sistem - kartica se placa 3 funte, ali se moze vratiti uz punu refundaciju.
u amsterdamu su skupe u picku materinu i mozes da se jebes sa njima kada zavrsis boravak, ne primaju ih nazad.eto, sada je BG kao AMS :)
Link to comment
Odlicno sto si tu, Dabovicu, bas sam hteo da te pitam da li si prilikom posete inostranstvu placao kartu ili si i za amsterdamskog prevoznika imao reci objasnjenja?
Svercovao sam se u tramvaju br. 5.A od Amsterdama do Eindhovena sam putovao 1. klasom iako sam platio voz 2. klase. Ha. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Još nisam video da neko kupuje kartu u vozilu, mislim da toga i nema.
Ja kupio.Doduse to je bila Lasta linija za Lazarevac ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...