Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Danas, ušao u tramvaj, pokušao da otkucam kartu na validatoru na zadnjim vratima, ma nema šanse.Prošetam do sledećeg i otkucam.Kasnije nailazi kontrola, uzima kartu i kaže mi: "Nisi otkucao.""Jesam, na srednjim vratima."Lik prilazi onom pokvarenom da proba, i ja i ostali putnici mu se uglas razderemo: "Taj ne radi!"Samo mi je vratio karticu.

Link to comment

Da, njegovo "ručno sokoćalo" je tvrdilo da nisam otkucao.Iako sam gledao kako je validator na srednjim vratima svetleo zeleno kada mi je skinuo kredit.Izgleda da ta čuda crkavaju i bez pomoći vandala.

Link to comment
Da, njegovo "ručno sokoćalo" je tvrdilo da nisam otkucao.Iako sam gledao kako je validator na srednjim vratima svetleo zeleno kada mi je skinuo kredit.Izgleda da ta čuda crkavaju i bez pomoći vandala.
Cudno. Zbog takvih bagova kontrolorima ne treba davati kartice. Zamisli da je bio revnosan i da je zapravo radio svoj posao - blokirao bi ti karticu po koju bi morao da ides u neku tamo zgradu, da se cimas, da gubis vreme....Sav posao kontrole moze da se obavi i iz moje ruke.
Link to comment
(od narednog ponedeljka vazi) Produzena je linija 74, koja sada ne ide do Bogoslovije nego do Mirijeva 3 (novim mirijevskim bulevarom)ako nekoga zanima :P meni interesantno jer je prvi put Mirijevo direktno povezano sa NBG (ne racunajuci E6)
Sad slusam o tome na Studiu B, produzili su je na molbu stanovnika Mirijevao kao i na osnovu podataka da veliki broj putnika linije 25p preseda na 74.Ne znam sta onda treba da urade stanovnici Koteza koji su u poslednjih 5 godina(koliko mi devojka stanuje u tom kraju) pisali 3 peticije za uvodjenje/vracanje(nekad je isao i bus 43L) jos 1 linije. Nikad im niko iz GSP nije odgovorio na molbe...Da ne bude samo da kudim 43, dok su iz Tamnave trans vozili onim niskopodnim kratkim ukrajincima to je bila smrt, zimi se smrznes a leti skuvas. Sada je kudikamo bolje jer su ubacili nove buseve sa klimom ali i dalje postoji potreba za jos 1 linijom.edit:Gazda stana u kojoj devojka stanuje joj je pricao da postoji ideja da se povezu Kotez i Borca nakon izgradnje mosta, za sada su ova 2 naselja povezana ali zemljanim putevima. Edited by basketas
Link to comment
Sad slusam o tome na Studiu B, produzili su je na molbu stanovnika Mirijeva kao i na osnovu podataka da veliki broj putnika linije 25p preseda na 74.
Ma forsiraju Mirijevski bulevar pošto bi zvrjao prazan a ulupali tolike pare. Trebalo bi u stvari da uvedu čitavu novu liniju, ali pošto nema mogućnosti onda rešili da produže 74. (sada ima suludo dugačku trasu, ne znam kako zamišljaju da to ide u redovnim intervalima)Usput budi rečeno, gde mogu da se nađu kodovi za sva stajališta u gradu? Edited by Kelt
Link to comment

Rastrčali se ridžovančići i ričovanke od juče.Ulazili i na pretposlednjim stanicama.Čisto da znate.Vrlo su kulturni, to im priznajem, i nikog za sada ne maltretiraju. Puštaju zaboravne da se validiraju...Nijedanput mi nisu ni reč rekli što ne validiram mesečnu kartu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...