Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Jel ima negde da se ukuca tacka A i tacka B, pa da ti izbaci kako najjednostavnije stici od tacke A do tacke B?Hvala!
Ima. Napises ovde odakle dokle ides, pa ti mi kazemo kako je najjednostavnije.
Link to comment

Overiti se može knjižica pečatom, klub ili riba prisustvom, asasinova žrtva metkom... ali validacija, to ti je jedna plemenita rabota, ti validiraš svoj građanski status svaki put kada uzdigneš to parče plastike do validatora :P

Link to comment

sledeći korak je likvidator tumblr_lx8xxj91qp1qh3s3fo2_400.jpgjuče kod garaže GSP neki momak otkucava bakutaneru kartu i kaže da će kontrolori da se razmile od ponedeljka. Videćemo...

Link to comment
juče kod garaže GSP neki momak otkucava bakutaneru kartu i kaže da će kontrolori da se razmile od ponedeljka. Videćemo...
Jel će da nose jatagane?
Link to comment

Danas na Ušću čekam bus, i za to vrijeme pored mene vidim poznatu facu. Suvonjav, mršav muškarac u ženskom društvu, ali da me ubiješ ne mogu da se sjetim odakle ga poznajem. Razmišljam da priđem ili klimnem glavom u nadi da će bar on mene prepoznati, ali ništa od toga. Uđosmo u bus i tako bi čitav dan proveo u neznanju, da mi nije prišao i učtivo zatražio karticu da prinese aparatu za kontrolu koji je izvukao odnekud ispod kaputa.

Edited by bad_lieutenant
Link to comment

Probao juče da prinesem posle validacije i izadje narandžasto-crven baner sa preostalim novcem i datumom važenja kartice. Probao više puta.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...