Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Zasto ne zelis da bude blokirana btw? I onako je koristis kao da je blokirana. Tj ne koristis jePustis devojcicu da je blokira i miran si do kraja meseca mellow.gif

Link to comment
Ja jako retko znam koliko mi je kredita preostalo...
bilo kad tokom vožnje, kako kaže buba, ponovo "izmasiraj" validator i pokazaće koliko ti je ostalo kredita. neće ti dva puta naplatiti, provereno.
Link to comment
Zasto ne zelis da bude blokirana btw? I onako je koristis kao da je blokirana. Tj ne koristis jePustis devojcicu da je blokira i miran si do kraja meseca mellow.gif
Zato što će mejbi biti problema da platim za sledeći mesec.Nisam protiv plaćanja (mada smatram da cena nije opravdana) ali nemam nameru da se dobrovoljno odričem, pogotovo kad nema nikakvog razloga, ni milimetra svoje privatnosti dok ne izmene ustav i donesu zakon o tome.
Link to comment

Čekaj, a što ti devojka nije tražila dokumenta?Možda je dovoljno što si provukao karticu (čak i "iz tvoje ruke") a ona može da ti blokira karticu i kasnije? O tome nisi razmišljao!A i kad već plaćaš mesečnu kartu, što se ne bi validirao... platio si, što bi se zajebavao oko gluposti?Ja npr imam onu karticu na dopunu i uglavnom se validiram... samo kad "visim" na vratima onda "neću" (jer i fizički ne mogu da dođem do istog)Jedom sam se validirao (i to grupni ulaz) i tramvaj je "crko" 2 stanice kasnije, prešli smo u drugi prevoz i nismo se "validirali", jerbo em nismo imali više kredita em bilo za rad trafika, nije bilo kontrole da pitam šta u tom sličaju?

Link to comment

Beograd -- Tri tramvaja sudarila su se jutros oko 9 sati kod Pravnog fakulteta u Beogradu, javlja Blic.U sudaru nije bilo povređenih....pa kako jbt

Link to comment
Čekaj, a što ti devojka nije tražila dokumenta?Možda je dovoljno što si provukao karticu (čak i "iz tvoje ruke") a ona može da ti blokira karticu i kasnije? O tome nisi razmišljao!A i kad već plaćaš mesečnu kartu, što se ne bi validirao... platio si, što bi se zajebavao oko gluposti?
:lol: Pa ti ništa ne pratiš!Neće bre tamo neki GSP da prati kretanje jednog iona i tačka! Pa da posle podatke o njegovom kretanju iskoriste za... nešto! angry.gif Ustav u džep, dupe uza zid i karticu duboko u džep! Dobro, može i da pogledaju karticu, al samo iz njegove ruke! I to samo kad je dobro raspoložen.Velika je mafija taj GSP, ne preza ni od čega ne bi li saznao kuda se naš ion smuca, al mogu samo da mu duvaju. Ustav bato!
Link to comment

shto se mene tiche, bash su unapredili GSP sa bus plus. 2 meseca evo ne videh kontrolora, te nisam morao da se validiram ni jednom, a vozim se skoro svaki dan 2-3 puta busom ili trolom. dodje mi da se iz zahvalnosti jednom u nedelju dve validiram nichim izazvan. :D

Link to comment
Nisam protiv plaćanja (mada smatram da cena nije opravdana) ali nemam nameru da se dobrovoljno odričem, pogotovo kad nema nikakvog razloga, ni milimetra svoje privatnosti dok ne izmene ustav i donesu zakon o tome.
Kakve promene Ustava očekuješ? Na kakav zakon misliš?
Link to comment
Čekaj, a što ti devojka nije tražila dokumenta?Možda je dovoljno što si provukao karticu (čak i "iz tvoje ruke") a ona može da ti blokira karticu i kasnije? O tome nisi razmišljao!A i kad već plaćaš mesečnu kartu, što se ne bi validirao... platio si, što bi se zajebavao oko gluposti?
Ne znam.Platio sam i ne razmišljam da vadim iz džepova (niti ću je nosim ko ovca zvonce oko vrata), da li će još nešto da mi ispadne, dal' će neko da me odžepari, dal' ću da izgubim prazno mesto koje sam bezecovao...Jednostavno me ne zanima.Neka nas broje na drugi način.
:lol: Pa ti ništa ne pratiš!Neće bre tamo neki GSP da prati kretanje jednog iona i tačka! Pa da posle podatke o njegovom kretanju iskoriste za... nešto! angry.gif Ustav u džep, dupe uza zid i karticu duboko u džep! Dobro, može i da pogledaju karticu, al samo iz njegove ruke! I to samo kad je dobro raspoložen.Velika je mafija taj GSP, ne preza ni od čega ne bi li saznao kuda se naš ion smuca, al mogu samo da mu duvaju. Ustav bato!
hehe.Ne plašim se ja da li će me prate, koji sam ja faktor, ne bavim se nešto podžitnim radnjama, ne idem u Šilerovu ( :D ), ne švaleram se... Tek, ne dam tek tako saglasnost da mi se uzme još jedan milimetar lične slobode ili privatnosti.
Kakve promene Ustava očekuješ? Na kakav zakon misliš?
Ma kenjam. Iskreno, mrzi me, a smatram da ne postoji razlog da moram.
Link to comment
Iskreno, mrzi me
Pa tako reci brate, što mora da postoji neki viši razlog, neka borba za principe... Mrzi te da ispunjavaš građansku dužnost. Skroz normalna pojava u nas.
Link to comment
1 pitanje:jel ridžovani imaju neku uniformu, bedž, a sign of the beast laugh.gif ?jel mogu da se prepoznaju iz vožnje?
ako imaš dobro oko, primetićeš da 90% ridžovana nosi traku oko vrata sa natpisom "bus+"....
Link to comment
Pa tako reci brate, što mora da postoji neki viši razlog, neka borba za principe... Mrzi te da ispunjavaš građansku dužnost. Skroz normalna pojava u nas.
Ali to nije jedini razlog.I mrzi me, i ne dam na sebe.Ko što me je mrzelo da onomad Telekomu šaljem matični broj (kako bi ga stavili na onaj pink račun za fiksne telefone), a istovremeno zbog tog višeg razloga.Ne vidim zašto bi potrebeželje jedne firme bile proglašavane za građansku dužnost.
1 pitanje:jel ridžovani imaju neku uniformu, bedž, a sign of the beast laugh.gif ?jel mogu da se prepoznaju iz vožnje?
ako imaš dobro oko, primetićeš da 90% ridžovana nosi traku oko vrata sa natpisom "bus+"....
A pride, nose one čitače (liče na one što nose parking boys po centru) u naručju dosta brižno, valjda ih zadužuju...
Link to comment
Veštačenje "iz moje ruke"™

Autobus na liniji 77, koji je 3. novembra 2011. na Zvezdari usmrtio Dijanu Đorović (22) i Radomira Vučkovića (19), posle nesreće je prešao 14.000 kilometara. Istovremeno, na vozilu su mogle da budu urađene popravke i zamena delova, zbog čega sudski veštaci ne mogu da utvrde koliko je za udes odgovoran vozač Jovan S. (62) niti koliko je autobus u trenutku udesa bio ispravan, saznaje „Blic“.

Edited by Uskebasi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...