Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Samo u Srbiji čovek smatra da mu je dozvoljeno da ne plati uslugu koju koristi, jer se (on sam) zajebao. Realno, građani prljavograda bi morali da shvate da nisu više kod mame i tate, i da nauče da snose odgovornost za svoje postupke.
Rekao bih i da samo u Srbiji neko može da odrapi cene (u ovom slučaju prvoza) kako on smatra da treba, ali opet ću biti u manjini.Cena nije srazmena kvalitetu usluge.Još uvek.Jutros mi 1.put uđe neko devojče sa sokoćalom.Došla do mene, gospodža pored joj dala karticu, pokazalo zeleno.Tražila od mene, ja rek'o "može al' da ja provučem"; pustila me. Prislonio kartu na čitač, pokazalo crveno "X" (jer nisam validirao naravno), a piše i nešto sitnim slovima; Ona reče "hvala", ja "hvala vama".I ode.
Link to comment

Aj se kladimo ko će poslednji da drži barjak pravedničkog rata protivu zlog GSPa?Ja tipujem na iona. Dugo sam bio u uverenju da će to biti Vasa, sad ipak mislim da će i on u jednom trenutku procediti "ljudi, pa ovo i nije tako loše". ion nikada!

Link to comment

Ion je poznat kao nepokolebljivi borac za prava potlačenih i obespravljenih, tako da ti je tipovanje sigurica.Mada kilavo mi je ovo bilo "može al' da ja provučem". Po onome što smo čitali ja sam mislio da će tu pasti mnogo više pravedničkog gneva.

Link to comment

Pa vidiš da čak i u njemu ima trunke milosti prema zlim kontrolorima.A dobra je fora, priznaj! Čuj "može, al ja da provučem"! Ja se toga nikad ne bi setio! Ha, ha!

Link to comment
Aj se kladimo ko će poslednji da drži barjak pravedničkog rata protivu zlog GSPa?Ja tipujem na iona. Dugo sam bio u uverenju da će to biti Vasa, sad ipak mislim da će i on u jednom trenutku procediti "ljudi, pa ovo i nije tako loše". ion nikada!
Moje kritike su ostre, jer sam ja glas antiprotivne i inadzijske Srbije kojoj bi smetalo i da uvedu besplatne teleporte u svaki dom.
Link to comment
Rekao bih i da samo u Srbiji neko može da odrapi cene (u ovom slučaju prvoza) kako on smatra da treba, ali opet ću biti u manjini.Cena nije srazmena kvalitetu usluge.Još uvek.Jutros mi 1.put uđe neko devojče sa sokoćalom.Došla do mene, gospodža pored joj dala karticu, pokazalo zeleno.Tražila od mene, ja rek'o "može al' da ja provučem"; pustila me. Prislonio kartu na čitač, pokazalo crveno "X" (jer nisam validirao naravno), a piše i nešto sitnim slovima; Ona reče "hvala", ja "hvala vama".I ode.
Jebo si joj kevu. Kad jednog dana konačno pobedimo nas, dobićeš spomenik sa svojim imenom u obliku panja, pored kojeg će stojati zlatna sekira.
Link to comment

@evribadi: :)Tražio sam da bude "iz moje ruke" kako mi ne bi na kvarno zablokirala karticu.Da vidimo. Saglasio sam se da su SMSovi dobra stvar, PPPjavno priznao grešku kada mi je rečeno da će kad počne naplata koštati oko dinar, dva.Ne svađam se osim kad se osetim neposredno ugroženim.Đevojče bilo vrlo kulturno, ne vidim zašto bih na nju sručio svu Đilasis Izboris Bulshitis gorčinu.

Link to comment

Uuu, pa ja sam propustio tvoje saglašavanje i priznanje greške! Da ti je samo znati koliko si sada veliki u mojim očima!Al treb'o si ipak da sručiš na nju, ko je jebe, što radi za Đilasa i zli BusPlus!

Link to comment
@evribadi: :)Tražio sam da bude "iz moje ruke" kako mi ne bi na kvarno zablokirala karticu.
A sta ako crveno h znaci da ti je karta blokirana? sad018_2.gif na kvarno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...