Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

sistem za stanice je prilicno uzjeban. sve spance cita kao sedmice cak i kada su 13ice a ne znam da li je bilo do majstora ili do sistema ali ono sto je trebala da bude 7ica je bila dupli tramvaj na kom je prvo pisalo 2l a na drugom 7

Link to comment

Nahvalio sam uslugu u teoriji ali u praksi baš i ne fercera. Pre nekoliko večeri sam se vraćao sa Vidikovca na Miljakovac. Poslao poruku i dobio info da je 59 udaljena 3 stanice. Čekam, čekam i čekam 10-15 minuta. Pošaljem ponovo poruku i dobijem informaciju da je bus 3 stanice udaljen. Znači, ili je stajao tamo kod Maksija na Vidikovcu, što je skroz besmisleno jer to nije početna stanica, ili sistem nije dobro radio. A realno, kada sistem ne pruža tačne informacije, to je onda još gore nego da nemaš nikakvu informaciju, kao što je bio slučaj pre dva meseca. Al nadam se da će ga popraviti.

Link to comment

Možda se desilo nešto slično ovom. A možda im se neka olupina, koju oni zovu autobusom, pokvarila. Taj sistem je smešan sa kršom od kompanije kao što je GSP.

Link to comment
1. Znas da li da se guras po svaku cenu ili da cekas sledeci2. Mozes da planiras kada ces izaci iz zgrade i tako skracujes vreme cekanja na stanici3. Ako imas vise alternativnih nacina na stignes sa tacku A na tacku B, mozes da bacis pogled na redosled dolazaka i odaberes onaj koji ti se cini udobnijim4. Imas psiholosko olaksanje - znas da se vozilo krece ka tebi i gubis efekat Sredingerove macke (autobus koji i postoji i ne postoji)5. Ako vidis da autobus stoji na terminusu duze od 5-10 minuta, mozes da zabelezis vreme i zalis se dispeceru i gradskoj upravi
:lolol: :lolol: joj boli me stomak :lolol:zamišljam scenu u kojoj bacaš pogled na mobilni koji kaže da neće sledeći bus skoro, odlažeš mob u džep i uz jedno ''oooorukkk!'' se uguravaš u bus odakle pretiš ''i samo da znate žaliću se gradskoj upravi.....''ja instalirala neku busplus aplikaciju za nendroid™. reklo mi da su dve 18-ice jedna na 2 druga na 5 stanica od mene. dižem oči s mobilnog i ugledam krntiju br18 kako staje meni ispred nosa. hm. Edited by Valkyrie
Link to comment
Nahvalio sam uslugu u teoriji ali u praksi baš i ne fercera. Pre nekoliko večeri sam se vraćao sa Vidikovca na Miljakovac. Poslao poruku i dobio info da je 59 udaljena 3 stanice. Čekam, čekam i čekam 10-15 minuta. Pošaljem ponovo poruku i dobijem informaciju da je bus 3 stanice udaljen. Znači, ili je stajao tamo kod Maksija na Vidikovcu, što je skroz besmisleno jer to nije početna stanica, ili sistem nije dobro radio.
A ja sam danas mudro odlučio da im ne poverujem, kao oni što gledaju ceo dnevnik samo da bi videli vremensku prognozu, pa se sutradan obuku suprotno najavljenim vremenskim prilikama.Dobijem informaciju da se autobus udaljen od mene jednu stanicu, pomislim da nema šanse da je tako i zapalim cigaru, kad eto njega. <_<
Link to comment
Nahvalio sam uslugu u teoriji ali u praksi baš i ne fercera. Pre nekoliko večeri sam se vraćao sa Vidikovca na Miljakovac. Poslao poruku i dobio info da je 59 udaljena 3 stanice. Čekam, čekam i čekam 10-15 minuta. Pošaljem ponovo poruku i dobijem informaciju da je bus 3 stanice udaljen. Znači, ili je stajao tamo kod Maksija na Vidikovcu, što je skroz besmisleno jer to nije početna stanica, ili sistem nije dobro radio. A realno, kada sistem ne pruža tačne informacije, to je onda još gore nego da nemaš nikakvu informaciju, kao što je bio slučaj pre dva meseca. Al nadam se da će ga popraviti.
ako je to bilo u sredu 21 marta tamo negde oko 22h - bio si udaljen jednu stanicu od mene i ja sam čekao neku 59 koja je navodno dolazila pre 53ke (stanica prekoputa pekare Mijatovic). Propustio sam tu 53ku i ušao u 23ku koja nije ni bila na spisku <_< ali čekane 59ke nije bilo.
Link to comment
23ku koja nije ni bila na spisku
Jel radio validator u toj 23? Meni su par puta naišli nepopisani busevi, ali u njima validatori nisu radili uopšte (nisu bili ni uključeni).
Link to comment

Ooovaaaaj™, ja moram da kažem da do sad nisam video ni jednog jedinog ridžovana u vozilima, otkad je ovo stupilo na snagu. Je l će to sad tako biti sve do izbora?

Link to comment
Ooovaaaaj™, ja moram da kažem da do sad nisam video ni jednog jedinog ridžovana u vozilima, otkad je ovo stupilo na snagu. Je l će to sad tako biti sve do izbora?
Nije baš da ih skroz nema, video sam grupu na bus stanici kod 6 kaplara. Ulazim u bus i na vratima kondukter stoji i govori dečku koji izlazi "šta me tako gledaš, 'oćeš sad da izadjem i da te polupam".
Link to comment
Ooovaaaaj™, ja moram da kažem da do sad nisam video ni jednog jedinog ridžovana u vozilima, otkad je ovo stupilo na snagu. Je l će to sad tako biti sve do izbora?
Juce sam zaboravio novcanik i krenuo u voznju. I bas kao za inat to je bila prva voznja u kojoj sam video ridzovana. Ispadoh svercerom. <_< edit> bas je to bilo kod 6 kaplara. beholder, mislim da je to bilo u utorak ali sad vise nisam siguran. recimo da je bilo oko pola 11 - 11 uvece. Edited by pacey defender
Link to comment
Ooovaaaaj™, ja moram da kažem da do sad nisam video ni jednog jedinog ridžovana u vozilima, otkad je ovo stupilo na snagu. Je l će to sad tako biti sve do izbora?
U trolama ima par ekipa koje se smenjuju. Čak su se organizovali da ulaze na stanicama (u Vojislava Ilića) gde nikada nisu ulazili i prepadaju ljude. Druga ekipa čeka na Slaviji i ide do Terazija, a onda obrće krug. Moram reći da su mnogo ljubazni.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...