Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ala ti razvodnjavas sustinu. Alal vera.
Kako majke ti?Neovlašćeno objavljivanje snimka počinioca krivičnog dela je neovlašćeno objavljivanje snimka počinioca krivičnog dela.Ako se iz principa boriš protiv toga onda reaguješ jednako u svakoj situaciji.Zato pitam kako je tada reagovao.
Link to comment
laugh.gif vec nekoliko minuta razmisljam kako da odgovorim na ovo pitanje, i ne stizem nigde. aj ovako: to je bilo pre jebenih 11 godina, ni mene ne zanima kakve sam stavove imao u to vreme, a pogotovo ne treba tebe da zanima.
meni je to neka epizoda ko iz balzaka. propali ministar je potkradao trgovca umjetninama koji se jos zove misa grof.
Link to comment
laugh.gif vec nekoliko minuta razmisljam kako da odgovorim na ovo pitanje, i ne stizem nigde. aj ovako: to je bilo pre jebenih 11 godina, ni mene ne zanima kakve sam stavove imao u to vreme, a pogotovo ne treba tebe da zanima.
OK, jeste bilo davno. Snimak dvojice majmuma koji istrčavaju iz autobusa nakon što su iznabadali Teofila Pančića?
Link to comment
Kako majke ti?Neovlašćeno objavljivanje snimka počinioca krivičnog dela je neovlašćeno objavljivanje snimka počinioca krivičnog dela.Ako se iz principa boriš protiv toga onda reaguješ jednako u svakoj situaciji.Zato pitam kako je tada reagovao.
Nista te ne razumem. Ali da razvodnjavas to sam siguran.
Link to comment

I da, jos jedno pitanje za one koji su bili uvereni da njihovi privatni podaci koje ima BusPlus nece biti ugrozeni. Da li ste jos uvek uvereni u to?

Link to comment
Ama vide li kad se ja uključih i što?Vasa je izrazio nevericu da su ljudi toliko ruknuli zbog uništavanja validatora neke privatne firme.Ja kažem da mi je logičnije da ruknu zbog toga nego zbog objavljivanja snimka. Tako dođosmo do ovog pitanja što ti postavih. Gde ćeš sad u ređanje prioriteta, nema to veze sa ovim.
Za mene je sve jedno da li se radi o privatnom ili državnom vlasništvu uništene imovine. Sa druge strane, nije mi sve jedno da li zakon krši fizičko lice ili subjekt kojem su poverena javna ovlašćenja i novci. Zato ovom slučaju dajem natprosečno veliku pažnju. Dakle, ne znam kako da odgovorim na tvoje pitanje, osim ponavljanjem konstatacije da ne bih dizao ovoliku frku da se radilo o puštanju video snimka iz kafića u kojem je vandal uništio aparat za espreso,* * - smatram da je paralela adekvatna jer se u oba slučaja radi o privatnom vlasništvu i odvojenom vlasništvu nad video snimkom i uništenom imovinom, ako je to bitno za priču. Edited by pacey defender
Link to comment
OK, jeste bilo davno. Snimak dvojice majmuma koji istrčavaju iz autobusa nakon što su iznabadali Teofila Pančića?
i dalje ne znam sta me pitas. u svakom slucaju sam protiv povrede prava na privatnost, svejedno mi je kakvo je delo. samo naravno da cu se glasnije zalagati za pravo nekoga ko je razbio hepek od 300 evra, nego nekoga ko je lincovao mog kolegu novinara. ako je to licemerje i neprincipijelnost, kul, no i dalje mislim da u oba slucaja drzava treba da se drzi zakona koje je sama smislila. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
OK, jeste bilo davno. Snimak dvojice majmuma koji istrčavaju iz autobusa nakon što su iznabadali Teofila Pančića?
da nije malo glupo da poredis celebrity skandal, napad na novinare koji je mogao biti i inspirisan od radikalne desnice & unisteni validator.e nemogucnost pravljenja razlike na toj skali cini da se od lika iz nusica (srpskog sitnog burzuja) stigne do gradonacelnika singapura. sta je sledece? batinanje bambusovim stapom kada neko zvrlja grafite po autobusu?
Link to comment

Aman, snimak je neovlašćeno pušten u javnost u oba slučaja.Zašto tada niko nije ni pisnuo zbog toga, a sada dižete ovoliku frku?Jel se borite za princip ili šta?

Edited by Idioteque
Link to comment
Aman, snimak je neovlašćeno pušten u javnost u oba slučaja.Zašto tada niko nije ni pisnuo zbog toga, a sada dižete ovoliku frku?Jel se borite za princip ili šta?
Jesu li to kamere GSP bile ili neki snimak mobilnim telefonom? Podseti me, molim te.
Link to comment
Aman, snimak je neovlašćeno pušten u javnost u oba slučaja.Zašto tada niko nije ni pisnuo zbog toga, a sada dižete ovoliku frku?Jel se borite za princip ili šta?
aj opet, dajem C/P:naravno da cu se glasnije zalagati za pravo nekoga ko je razbio hepek od 300 evra, nego nekoga ko je lincovao mog kolegu novinara. ako je to licemerje i neprincipijelnost, kul, no i dalje mislim da u oba slucaja drzava treba da se drzi zakona koje je sama smislila. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

ja ne. sustinski se pravni poredak svodi na licemerje odnosno odluku drzave kada i kako ce ga primenjivati. meni je samo simptomaticno da je drzava resila da odlucnije stane iza validatora nego iza nekog drugog.

Link to comment
laugh.gif u realnom zivotu postoje finese, jbg
Pa kako finese kad se ti ovde poslednjih x stranica boriš protiv finesa?! :lol: "Nije bitno što je majmun očigledno počupao validator, snimak ne sme u javnost bez odluke suda bla bla bla.."
Link to comment
Snimak sigurnosne kamere neke radnje na stanici.
radnja prosledila snimak medijima. pa gde tu drzava narusava privatnost jbt?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...