Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

evo šta radi stoka u novom tranvaju!

gde mogu da nadjem ove momke da im platim pice? ovim potezom su djilsa skratili za 1 letovanje na karibima (sve kartice koje su mogle biti otkucane a nisu + cena aparata).
Link to comment

Nebitno je da li se radi o javnom prevozu ili privatnoj liniji Šabac-Valjevo. Ne razumem razloge da se to razdvaja.Jezo, sledeći tvoju logiku, onaj snimak seksa kod Arene je jednako legalno objavljen, jer sam mogao da vidim ono dvoje da sam kojim slučajem bio tog trenutka na parkingu.Najmanje što treba da urade je da stave natpis u vozilu da je vozilo pod video nadzorom. I ne, to upozorenje nije dovoljno da se video zapis emituje kako se poželi.

Link to comment
meni ne smeta. u pitanju je javni prevoz. kao što ih ti gledaš sada, tako si mogao da vidiš i da si se vozio na susednom sedištu.
A likovi i likuša se čak ni ne kriju. Hteli da budu dobro uočeni. Mašu kameri. Severina stajl. Pa kad su se već namestili...
Link to comment

Snimak sam uočio na tviteru iz DSu bliskog izvora. Verujem da je puštanje informacije vrlo namerno i svesno odrađeno s vrha. Za ostalo nek se raspita poverenik.

Link to comment

Чини ми се да су најавили да ће снимке вандализма у ГСП-у емитовати јавно како би се учиниоци лакше привели правди. Не би ме чудило да то ситним словима стоји у уговору.

Link to comment
gde mogu da nadjem ove momke da im platim pice? ovim potezom su djilsa skratili za 1 letovanje na karibima (sve kartice koje su mogle biti otkucane a nisu + cena aparata).
Sumnjam da će se potresti, naprotiv. Kad deca budu razlupala dovoljno aparata raspisaće nov tender, eto njemu zarade.
Link to comment
Чини ми се да су најавили да ће снимке вандализма у ГСП-у емитовати јавно како би се учиниоци лакше привели правди.
Šta, postoji nagrada za drukare? Ono, doživotna penzionerska personalizovana...Eto, neka stave kamere u sva vozila i tako broje putnike, jebli ih validatori.
Link to comment
mislim da bi ovi ladno mogli da ih tuže zbog objavljivanja snimka, kao onaj što se vraćao sa izuzetnog puta
Teško da bi oni mogli nekog da tuže, mislim da će se desiti obrnuto.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...