Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Slušaj, marš nazad u saobraćaj i ne vraćaj se bez priče o kontroli koja zavrće ruke i šutira starice na podu autobusa prekrivenog pacovskim govnima!
Interesantno je to što su svi koji nisu validirali izigravali toše oko kartica, bilo je par ljudi u mojoj blizini, jedan matori izvadio neku povlasticu od pre pet godina i kao pokušao sa njom da se validira pred kontrolorom, što je silno zabavilo raju u okruženju, jedan omladinac, sa nepersonalizovanom je rekao "ja to ne umem da koristim"...mada je meni bio interesantniji razgovor dva klinca koji se vraćaju sa nekog treninga (oko 16-18 godina) koji pričaju kako internet treba ukinuti da bi počeli ljudi da izlaze više, a jedan se hvalio da njegova devojka nije "internet dete" i kako medju klincima u njihovom kraju ima normalnih (koji nose majcu goblina i znaju ko su partibrejkersi) ... ima nade :wub: Autobus je bio relativno čist, skoro da sam navikao na finu štroku po prevozu, musave prozore i škripanje opreme....u stvari ne sećam se u zadnjih 15 godina da sam ikada pogledao kroz čist prozor autobusa, voza ili tramvaja.
Link to comment
u stvari ne sećam se u zadnjih 15 godina da sam ikada pogledao kroz čist prozor autobusa, voza ili tramvaja.
To je zato što se stoka ne validira.
Link to comment
...mada je meni bio interesantniji razgovor dva klinca koji se vraćaju sa nekog treninga (oko 16-18 godina) koji pričaju kako internet treba ukinuti da bi počeli ljudi da izlaze više, a jedan se hvalio da njegova devojka nije "internet dete" i kako medju klincima u njihovom kraju ima normalnih (koji nose majcu goblina i znaju ko su partibrejkersi) ... ima nade :wub:

RockEvolution.jpg

Link to comment
mada je meni bio interesantniji razgovor dva klinca koji se vraćaju sa nekog treninga (oko 16-18 godina) koji pričaju kako internet treba ukinuti da bi počeli ljudi da izlaze više, a jedan se hvalio da njegova devojka nije "internet dete" i kako medju klincima u njihovom kraju ima normalnih (koji nose majcu goblina i znaju ko su partibrejkersi) ... ima nade :wub:
Verovatno su jedini u razredu koji nisu našli devojke na Fejsbuku, pa se sad time kurče :) Nekada je bilo dovoljno biti pivotmen kadeta lokalnog rukometaškog kluba, sada mora da se istakne viteštvo i RL veštine :DŠto se čistoće tiče, ja se i ne sećam da sam se ikada, u BG ili van njega, vozio u vozilu sa čistim prozorima. Ipak, štokirao sam se kada sam video prošle godine, čekajući BG Voz, vagone voza na liniji Subotica - Beograd.edit: štokirao, bwahaha, ovo ću da teemujem :D Edited by Zabalujev
Link to comment
... štokirao sam se kada sam video prošle godine, čekajući BG Voz, vagone voza na liniji Subotica - Beograd.
Lako je IC vozu da bude čist kad je skup, pa njim niko ne ide... -_-edit:čost->čist Edited by Oxymoron
Link to comment

Danas sam u 73. (kratkoj naravno kako prilici vikendu) u dusegupki prisustvovao vandaliranju busplusa.Posto je bila guzva nevidjene svako se drzao za sta je stigao i prilikom jednog kocenja jedan putnik je pokusao da se uhvati za sipku ocajnicki promasio "za malo" i dohvatio kockastu spravu otpozadio i lepo je "zavrteo".Samo se culo kzzzzz i nestade slike.Verovatno je kabl, tj. ona papucica mreznog kabla, iscupana iz lezista....

Link to comment
Danas sam u 73. (kratkoj naravno kako prilici vikendu)
A, pa kratka je i radnim danima, cak i u spicu. Ali sta sad, tako je sigurno svuda u svetu
Link to comment
A, pa kratka je i radnim danima, cak i u spicu. Ali sta sad, tako je sigurno svuda u svetu
kao sto rekoh, blokovi za munze, a i obrnuto, ovih dana su prava sreca i 1 zadovoljstvo :fantom: Edited by thermal bug
Link to comment

znate šta dolazi posle ovakvih vesti, jelda? :thumbup:

Beograđani se voze najjeftinijeIzvor: tportal.hr ponedeljak 5.03.2012 | 13:55Beograd, Zagreb -- Godišnja karta za javni prevoz u Zagrebu košta 3840 kuna, odnosno 443 evra, dok za istu u Beču treba izdvojiti 441 evro, a u Ljubljani 404 evra. U Beogradu nema mogućnosti da se kupi godišnja karta, ali ukoliko se pomnoži cena mesečne karte sa 12 meseci, iznosila bi 283 evra.http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2012&mm=03&dd=05&nav_id=588046
Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...