Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

bila bi fora da podnesu prekrsajnu prijavu protiv njega. inace moram da kazem da je ovo sto on radi divan, ali naopak gest. poenta sredjene drzave je da u njoj svako radi svoj posao, a ne da jedni sede i uzimaju pare a da drugi rade duplo. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Ne pričam sada o tome. Pokvari se trola u Mekenzijevoj = barem 5 linija staje momentalno....
Ne pričamo o "specijalnim" slučajevima kvarova ili sudara, već o redovnom stanju skoro svakog dana.Ne možeš sa 3 sudara i 2 kvara dnevno da pravdaš nepoštovanje najmanje više desetina (pa i koje stotine) polazaka svakog dana.I kad se pokvari/čukne autobus/trola, pa šta? Sledeće vozilo bi trebalo da dođe, bar po satnici, za 5-6 minuta.Otkud onda čekanje i po 20-25 i više minuta?
Link to comment
bila bi fora da podnesu prekrsajnu prijavu protiv njega. inace moram da kazem da je ovo sto on radi divan, ali naopak gest. poenta sredjene drzave je da u njoj svako radi svoj posao, a ne da jedni sede i uzimaju pare a da drugi rade duplo.
Naopak u tom smislu jeste, ali u jednom drugom smislu je odlican. Ljudi kod nas previse ocekuju od drzave, a ovo pokazuje da razne stvari ljudi mogu jednostavnom medjusobnom organizacijom da rese. Ako je drzava trula, zaobidji je. Ja sam uveren da jedino tako mnoge stvari mogu da se srede u Srbiji, svakodnevne koje iritiraju i prave vise stresa nego sto treba: lokalnom samoinicijativom. A kada ljudi vide da to funkcionise, sledeci korak je pitanje zaposlenima u lokalnoj/gradskoj/drzavnoj upravi: koji kurac ja tebe placam? Koji ces mi ti, kada mogu sam? Aj napolje! Ovako imamo nekog ko je za nesto zaduzen a svi pizde zasto taj neko ne radi svoj posao ali opet znamo da neko mora da radi taj posao ali niko ne zna kako da ga natera...ovako uradis umesto njega i ucinis ga potpuno nepotrebnim, i na kraju lakse je eliminisati nego terati na rad. Edited by hazard
Link to comment
Naopak u tom smislu jeste, ali u jednom drugom smislu je odlican. Ljudi kod nas previse ocekuju od drzave, a ovo pokazuje da razne stvari ljudi mogu jednostavnom medjusobnom organizacijom da rese. Ako je drzava trula, zaobidji je. Ja sam uveren da jedino tako mnoge stvari mogu da se srede u Srbiji, svakodnevne koje iritiraju i prave vise stresa nego sto treba: lokalnom samoinicijativom. A kada ljudi vide da to funkcionise, sledeci korak je pitanje zaposlenima u lokalnoj/gradskoj/drzavnoj upravi: koji kurac ja tebe placam? Koji ces mi ti, kada mogu sam? Aj napolje! Ovako imamo nekog ko je za nesto zaduzen a svi pizde zasto taj neko ne radi svoj posao ali opet znamo da neko mora da radi taj posao ali niko ne zna kako da ga natera...ovako uradis umesto njega i ucinis ga potpuno nepotrebnim, i na kraju lakse je eliminisati nego terati na rad.
dobra poenta
Link to comment

dakle. iz blokova za munze ne ide nishta preko sat. sustizu se chak jednostruki surchinci, koji idu precizno na pola sata. narod se validira, lakta, validira, lakta i eto nama vec oko nehruove - pun autobus. oni sto su unutra oce da se kucaju, oni sto su napolju oce da udju, i da se kucaju, oni unutra nemaju gde da se pomere. bilo je i kokoshko, i kravo, i prostachino, i niste vi stoka, ja za stoku imam poshtovanja, i de si poshla budalo sa slomljenom rukom, sedi kod kuce seljanko nesposobna.i sachuvaj ti to za svoju porodicu.dakle, samo napred ^_^

Edited by thermal bug
Link to comment
Preopterećena mreža Bus Plus, javili na radiju.http://www.smedia.rs/vesti/vest/87719/isecak.jpg
samo se ona redina (od 500 ljudi u svakom trenutku) sa shaltera kod parka u rupi - preselila u virtuelno :isuse:
Link to comment
dakle. iz blokova za munze ne ide nishta preko sat. sustizu se chak jednostruki surchinci, koji idu precizno na pola sata. narod se validira, lakta, validira, lakta i eto nama vec oko nehruove - pun autobus. oni sto su unutra oce da se kucaju, oni sto su napolju oce da udju, i da se kucaju, oni unutra nemaju gde da se pomere. bilo je i kokoshko, i kravo, i prostachino, i niste vi stoka, ja za stoku imam poshtovanja, i de si poshla budalo sa slomljenom rukom, sedi kod kuce seljanko nesposobna.i sachuvaj ti to za svoju porodicu.dakle, samo napred ^_^
prisustvovao sam slicnim situacijama danas, samo sam zahvaljujuci svojoj vitkoj liniji uspeo da udjem u autobus. busplus ne radi.
Link to comment
Naopak u tom smislu jeste, ali u jednom drugom smislu je odlican. Ljudi kod nas previse ocekuju od drzave, a ovo pokazuje da razne stvari ljudi mogu jednostavnom medjusobnom organizacijom da rese. Ako je drzava trula, zaobidji je.
vozi bicikl.
Link to comment

Pa kad su retardi. Umesto da omoguće da se plati markica bilo kada za narednih mesec dana. Ali to je tako kada posao rade diletanti.

Link to comment
Pa kad su retardi. Umesto da omoguće da se plati markica bilo kada za narednih mesec dana. Ali to je tako kada posao rade diletanti.
mislish, sva dvojica :lolol:edip. da bi se izbegle guzve, narod mora da pochne da misli dovoljno rano. uneredio se samo onaj ko nije krenuo na vreme. na zalost, shalteri su objekti od chvrstog materijala, chak i po standardima poreske uprave novi beograd, i njih je nemoguce srushiti. dochim su serveri krhki, sve od tankog silicijuma. i sve tako. mislim, bre, ja sam danas relaxirano uplatila, oko 14h. jel kataklizma bila pre ili posle? aaa, vidim. vecherom je bila kataklizma... ili kadgod.a da je telekom srbije radio naplatu, sve bi odma bilo kako treba. jer su oni vec potroshili deceniju da se upristoje, i - voila! uspeli su! :s_w: Edited by thermal bug
Link to comment
Pa kad su retardi. Umesto da omoguće da se plati markica bilo kada za narednih mesec dana. Ali to je tako kada posao rade diletanti.
Nečiji menadžerski mozak je zaostao u prethodnom milenijumu, šta ćeš. Zanimljivo da su imali isto i pre mesec dana i ništa. Još jedna stvar, ako personalizovane kartice traju tri godine, da li to znači da ćemo opet imati istu katastrofu sa izdavanjem za tri godine? I zašto bi kartica trajala tri godine ako je standardna "radnička", dakle, bez popusta i povlašćenog statusa? No, uhodavanje traje...Sad samo čekam da viidm komentare domaće struke koja uvek može za mnogo manje pare da odradi bilo koji program i sajt (a pogotovo malo napredniji srednjoškolci).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...