Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Ja sam se jednom bukvalno zabo u njega na vratima svoje bivše a njegove bivše, sadašnje i buduće firme. Izmakao se i pokazao mi rukom da uđem prvi, uz šeretski osmeh. Hella, piši :fantom:
Mene je startovao u teretani da me zamoli samo da zavrsi seriju posto mu je samo to ostalo pa da zavrsi trening
Link to comment
Mene je startovao u teretani da me zamoli samo da zavrsi seriju posto mu je samo to ostalo pa da zavrsi trening
Kakav šmeker, nekad su Božu Đelića ogovarali da su ga neki besni i glasni vaterpolisti čekali da završi svoju plivku da bi mogli da treniraju i on ih kulirao.
Link to comment
Mene je startovao u teretani da me zamoli samo da zavrsi seriju posto mu je samo to ostalo pa da zavrsi trening
Trebalo je sa Pussylips seretskim osmehom da mu kazes: "Kako vama da ne ucinim gradonacelnice, toliko ste nas zaduzili..."
Link to comment
Trebalo je sa Pussylips seretskim osmehom da mu kazes: "Kako vama da ne ucinim gradonacelnice, toliko ste nas zaduzili..."
Ili da ga iznabada hromiranom bučicom od 5kg
Link to comment
a kakav je to bio "sistem"?
vidi ovako dete da ti deka pontijak objasni.... najbolji sistem! recimo stalno se vozis u 1. zoni, presavijes pantljicaru i ubacis samo dva polja u automat koji ti odstampa vreme i sifru voznje i tako 1 pantljicara lepo sluzi za 6 voznji. prakticno, efikasno. ali kada narod voli sokocala koja svetle i pricaju i piste pa to ti je... ne da vole da se validiraju na vratima spanca pa moram da cekam da udjem u tramvaj ali ako. Edited by Pontijak
Link to comment
Mislim da se to za grupne karte nalazi samo na prednjim vratima, a da su ovi ostali glupi, tj nema nista da se stisne. E sad ne vozim se dovoljno cesto da bi proverio to
Danas sam isprobao to kucanje grupne. Ima opcija da otkuca od 1 do 5 karata sa iste BP kartice.E, sad, zanimljivije mi je bilo kad sam tražio na trafici na Žarkovu da mi dopune plastiku, rekoše da ne mogu jer im sistem za dopunu ne radi već dva dana. :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...