Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

120 rsd kod šofera i traje celu večnost dok se obavi cela procedura, jer se štampa i neki račun. a možeš da kupiš kartu za 40 dinara + željeni broj vožnji * 60.

Link to comment

postoji na trafikama od skoro i papirna busplus kartica, koja je besplatna, ali ona valjda vazi samo tri meseca ili tako nesto. sve ostalo je isto kao i kod plasticnih nepersonalizovanih.editsad videh post post lezilebovica... je l si siguran da kosta 40, a da nije besplatna?

Edited by Evropejac
Link to comment

Mozes kupiti kartu kod vozaca za 120 dinaraili na trafici papirnu nepersonalizovanu koja sama kosta 40 dinara ali je moras dopuniti za odredjen broj voznji po ceni od 60 dinara/voznji (na toj papirnoj je maximum 10 karata i ona vazi 3 meseca)imas na trafici i plasticnu nepersonalizovanu od 250 dinara koju takodje mozes da dopunjujes na trafikama za cenu od 60dinara po karti bez ogranicenja i vazi mislim 2 godine

Edited by Далибор
Link to comment
imas na trafici i plasticnu nepersonalizovanu od 250 dinara koju takodje mozes da dopunjujes na trafikama za cenu od 60dinara po karti bez ogranicenja i vazi mislim 2 godine
3 godine :)
Link to comment
postoji u gornjem desnom uglu zeleni kvadratić na kome piše "Grupna karta". Verovatno je to.
uhh, to mora biti da je nešto malo malecko pa nije lahko za uočitifala lepo, obratićemo pažnju iz fundamenta :-)
Link to comment
uhh, to mora biti da je nešto malo malecko pa nije lahko za uočitifala lepo, obratićemo pažnju iz fundamenta :-)
Ni ja ne bih primetio, ali se baš jutros zagledao. Inače bi možda busplus propaganda mogla da naglasi te stvari. Imali su one reklame gde su opisivali složenije procese validiranja, ali su ih brzo makli, verujem da se narod ne bi tripovao kako uvek mora da koristi izbornik, bira broj karata ili čega već... Pošto sam naleteo na par uspaničenih koji su proklinjali Turke zbog toga što moraju silne dugmiće da validiraju. Dajem gurmansku pljeskavicu da su glasali za Sulejmana na Prvoj.
Link to comment

Mislim da se to za grupne karte nalazi samo na prednjim vratima, a da su ovi ostali glupi, tj nema nista da se stisne. E sad ne vozim se dovoljno cesto da bi proverio to

Edited by yabadaba
Link to comment
Ne znam šta će nam to, kad god sam u dgra naleteo na Šilasa, a u blizini nije bilo kamera, lik je bio u fazonu neukroćene goropadi, dernjao se na nekoga preko telefona ili fejs tu fejs. Ne želim da znam gde je. Lepše da mi Studio Bee to našminka.
Kad god sam naleteo na Djilasa (a bilo je to svega nekoliko puta) kako izlazi iz lifta u mojoj zgradi (nemam pojma sta je tu trazio, a i ne zabole me), ja mu rek`o "Dobar dan", a on meni - Mute
Link to comment

Ja sam se jednom bukvalno zabo u njega na vratima svoje bivše a njegove bivše, sadašnje i buduće firme. Izmakao se i pokazao mi rukom da uđem prvi, uz šeretski osmeh. Hella, piši :fantom:

Link to comment
Mislim da se to za grupne karte nalazi samo na prednjim vratima, a da su ovi ostali glupi, tj nema nista da se stisne. E sad ne vozim se dovoljno cesto da bi proverio to
I ja sam tu opciju vidjao samo na prednjim vratima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...