Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pretpostavljam da je to Karadjordjeva ulica, kod pruge, je l'? Nisam cuo za to, retko se vozim gradskim linijama...
ne, stanica je negde kod benzinske pumpe u Bataševu.
Link to comment

Majka ćerkine drugarice koja je poslednjih 13 godina bila ridžovan u GSP-u, zajedno sa ostalim kolegama je proglašena tehnološkim viškom i dobila otkaz. Kaže nekoliko mladjih su primili u BusPlus, ali ono baš nekoliko...Inače večeras 16 i 95 sa ugašenim ekranima... Generalni utisak mi je da se svaki 5-6 putnik kuca... Ostali jok...

Link to comment
...Sve u svemu, to što mnogi od nas kritikujemo sistem ne znači da imamo nešto protiv ove "haj-tek" tehnologije, samo nam smeta što se kod nas od svega pravi nauka, kao da u svetu ovakvi slični sistemi već ne postoje ...
Slažem se.
Link to comment

Pročitao sam prethodne postove o ogrebanim i prelepljenim validatorima™.Ja ne uspeh da se validiram preko skoro skinute nalepnice na validacionoj površini™. Probao sam na 2 kom. "Dečica" izvela uspešno diverziju. Stalno se validiram sa namerom da mi uđe u naviku.

Edited by C žeton
Link to comment
Čudan mi je taj odnos grada prema ovim, ne baš jeftinim uređajima. Ako već moraju da prežale par stotina koje će deca uništiti, nije mi jasno zašto makar ne pokušaju da malo zakrpe ove starije autobuse kako bi u njima postigli minimalnu temperaturu na kojoj će sofisticirana elektronika funkcionisati. Ne verujem da ih Kentkart snabdeva novim validatorima besplatno.
Koliko sam ja shvatio, grad uopste nije ni kupio te validatore, nego kentkart ima procenat od prodaje karata. Grad ima opciju da ih iskesira pre roka i validatore otkupi, ali za sada su oni i dalje njihovo vlasnistvo (tj. tog konzorcijima ciji je kentkart deo) i oni moraju da ih odrzavaju. Sent from my HTC Legend using Tapatalk
Link to comment
overio čudo prvi put danas - drago mi je da radi bez vađenja iz novčanika. Sledeći put ću da probam da validiram to čudo bez vađenja novčanika iz jakne :-)
Pokusao, nije 'telo
Link to comment
overio čudo prvi put danas - drago mi je da radi bez vađenja iz novčanika. Sledeći put ću da probam da validiram to čudo bez vađenja novčanika iz jakne :-)
kako to mislish da izvedesh? :unsure:
Link to comment
kako to mislish da izvedesh? :unsure:
džep u kojem mi je novčanik je taman u visini sv. validatora. probaću, pa nek ide život... to sam pre par godina radio u Vašingtonu, ali nešto sumnjam će ovi sv. validatori da mi dozvole takav luksuz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...