Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Nego, pominjete Tahira Hasanovica. Covek je 1997. ili kada vec kao predstavnik Nove Demokratije isao u Severnu Koreju da cestita rodjendan Kim Dzong Ilu.
Što se cimao, mogao valjda da pošalje telegram...
Repriziraju na Artu s vremena na vreme.

Scanners.jpg

E, nisam gledao. Jel valja?
Link to comment
el smara kontrola ovih dana?
pre jedno nedelju dana na nbgu ušli su u trinaesticu. pitala me kontrolorka dal imam kartu, a na moje ne njen odgovor je bio - koliko imaš godina? wub.gif
Link to comment
kako li je taj sneg tu dospeo?otvorena vrata na okretnici, or what?
Autobus je bio na otvorenom u depou preko noci i bio otvoren recimo prozor...
Link to comment
el smara kontrola ovih dana?
Meni je usla zena sa pantljikom BusPlus i ID kontrolora, bez aparata, i isla od putnika do putnika i caskala us tilu:-Jeste li validirali?Ne ne ne ne morate da mi pokazujete (naravno kad nema sokocalo)...Bila veselo raspolozena i odgovarala na pitanja putnika.Jbga nije stigla do mene imao sam nameru da je pitam oko validiranja mesecnih i kazi za ne-validiranje....
Link to comment
Sećam se kako je neko iz BusPlusa pričao o ovome u novinama, dajući opravdanje za to što se odmah ne uvode vremske karte... GSP propisuje tarifnu politiku, BusPlus je samo sprovodi.
Nije ni GSP, GSP je takodje samo jedan od "izvrsioca" javnog prevoza, kao i Beobus i ostali privatnici, pa sada i BusPlus...Tarifnu politiku i sve ostalo (broj linija, stajalista, itd.) propisuje Direkcija za javni prevoz koja je deo gradskog sektretirajata za saobracaj
Link to comment

Paz`vako... Ulaziš sa strane, što dalje od validatora, neprestano ga osmatrajući... Na najbližoj tački mimohoda ukrstaš dva prsta i kažeš: "Iššš Sotono..." Pokret i kletvu ponavljaš svaki put kada ta djavolja sprava progovori...Oprezno izlaziš iz autobusa, prekrstivši se po izlasku...

Link to comment
Paz`vako... Ulaziš sa strane, što dalje od validatora, neprestano ga osmatrajući... Na najbližoj tački mimohoda ukrstaš dva prsta i kažeš: "Iššš Sotono..." Pokret i kletvu ponavljaš svaki put kada ta djavolja sprava progovori...Oprezno izlaziš iz autobusa, prekrstivši se po izlasku...
A da zovnete Chaka u radnu posetu?
Link to comment
:blink:"Za sedam dana moći ćete da ukucate besplatnu SMS poruku i saznate na koliko stanica od vas se nalazi autobus koji čekate", najavio je Đilas.....neki put me jako nervira to sto ne mogu da glasam za Djilasa.
Link to comment

Sinoć sam mislio da je OB onakav retard samo zato da bi prikazala Đilasa u što boljem svetlu. Mada, makar je rekao da je bio tender za novi sistem naplate. Sad mi lakše. :fantom:

Link to comment

Reče mi jedan čoek, da je originalno u ugovoru, postavljanje onog bus plus sokoćala trebalo da bude samo na prednjim vratima, što u stvari jedino i ima smisla. A onda je grad tražio postavljanje na svim vratima. To je bar tripliralo cenu, pride ovih par stotina uništenih aparata, jer vozača zabole i za prednja vrata, a kamoli da vodi brigu šta se dešava pozadi... :P

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...