Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Da li ga je za ovaj posao preporučilo možda to što je sin bivšeg ministra
Malopre u vestima na Prvoj "izvinjenje zbog greške u delu vesti da je V. Vlahović sin A. Vlahovića."
Link to comment
Realno, već smo postali žrtve zelene transferzale :fantom:
Dragi citaoci, ovaj blog je nastao kao resenost autora da neke cinjenice koje se sklanjaju od ociju javnosti istoj ucini dostupnim. U narednim nedeljama i mesecima, bice tekstova i o mostu na Adi, uticaju Turske na Balkanu, jacanju vehabijskog pokreta itd. Bice puno vrucih tema, koje su zasnovane samo i iskljucivo na cinjenicama, od kojih ce mnoge biti i dokumentovane. Hvala na podrsci!
Danas mi citirali mail koji buntovno građanstvo cirkuliše okolo gde se poziva da što češće presedamo i na taj način zbunimo sistem za obradu podataka. U to ime sam preseo kod 6 kaplara i otpevao "Alah, Alah, majka klanja". Edited by Zabalujev
Link to comment

Jel sin ili nije sin?Inace, jako!™ je da GSB prebaci naplatu na privatnu firmu. A da ne pricam da privatna firma dobije mogucnost da skuplja podatke o licnosti. Kontrola upotrebe porataka = zero.Samo me zanima kako ce sad komunalci da pravdaju uzimanje podataka od svercera™ koji nece da saradjuju sa ridzovanima. Nek me pravnici isprave, ali to bi bilo kako kad bi policija dosla da mi uzme podatke zato sto sam odbio da platim frizeru, vodoinstalateru ili bilo kome drugom sa kojim koji mi isporuci neku uslugu ili neku robu. A sta ako ja nisam zadovljan kvalitetom usluge i ne zelim da je platim, ili zalim da se cena umanji).

Link to comment
Samo me zanima kako ce sad komunalci da pravdaju uzimanje podataka od svercera™ koji nece da saradjuju sa ridzovanima. Nek me pravnici isprave, ali to bi bilo kako kad bi policija dosla da mi uzme podatke zato sto sam odbio da platim frizeru, vodoinstalateru ili bilo kome drugom sa kojim koji mi isporuci neku uslugu ili neku robu. A sta ako ja nisam zadovljan kvalitetom usluge i ne zelim da je platim, ili zalim da se cena umanji).
ovo je i meni nejasno. da se vozim bez karte (a sramota je u ovim godinama) jedino što bi mogli je da me zamole da izađem iz vozila (i sačekam sledeće)
Link to comment

Sa tehnikom ćemo lako, a sa borilačkim umećem nove generacije kontrolora ne znam. Kako su se stari ljudi švercali kad je privatnik naplaćivao karte u pretprošloj reinkarnaciji PJP?

Link to comment
Sa tehnikom ćemo lako, a sa borilačkim umećem nove generacije kontrolora ne znam. Kako su se stari ljudi švercali kad je privatnik naplaćivao karte u pretprošloj reinkarnaciji PJP?
nisu se shvercovali.
Link to comment
Inace, jako!™ je da GSB prebaci naplatu na privatnu firmu.
Hajd to što je privatna, manje-više, jer su sve firme sada privatne.Hajd što su prebacili naplatu na drugog, vidimo da se u svetu tako radi taj outsorcing, poverovaću da u nekim slučajevima to ima ekonomsko opravdanje.Ali što smo mi ko zna koji put zatečeni i zapanjeni što smo svedoci i nevoljni statisti u bezobzirnoj(*) krađi! :isuse: Strižu nas iz godine u godinu, a mi se uvek iznenadimo. angry.gif (*) Obzirna krađa je kad te kradu ali to rade tako da ne bude baš očigledno. Edited by Frile
Link to comment

Samo da priupitam da li sam u pravu, verovatno ovde ima i pravnika. Pošto su kontrolori zaposleni u privatnoj firmi ja u slučaju da nemam nikakvu kartu nisam dužan da im pokažem npr. ličnu kartu? Idem logikom da oni imaju pravo da legitimišu mene isto koliko imam i ja pravo da legitimišem njih. Ukoliko dođe komunalni policajac on ima pravo da me legitimiše ali nema pravo da te podatke prosleđuje trećem licu (u ovom slučaju kontroloru)? Jel grešim negde ili je ovo suštinski tačno?

Link to comment

Kakvu epiku o razmaženosti veze ovaj topik. Daj da vidimo koje će još razloge presveto beogradžanstvo da izmisli kako bi se vozilo bez karte. Te ova firma Vlahović joj šef, te nemaju prava, ma ko ih jebe - ja sam mamin supadžija ima da se vozim bez karte do besvesti, sam sebi ću da odredim koliko ću da platim, neće to da zaživi videćeš, eno klinci već lupaju aparate - xixixixixixi ...Ljudi, kad koristite neku uslugu morate da je platite. I da se ponašate na onaj način kako vam to propisuje davalac usluge. Mnogo veći problemi kod gradskog prevoza su ovde odavno pomenuti (noćni prevoz, krađa polazaka, štroka na svakom koraku, nedostatak metroa, itd). Busplus je najmanji problem. Odn, kontam da je ovima što nariču ovde o busplusu i svejedno kakav je prevoz, koliko je štrokavo, sve dok ne moraju da ulaze na prednja vrata i da plaćaju kartu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...