Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

papirna nepersonalizovana valjda traje 3 meseca, a plasticna godinu dana.
mislim da su rekli da sve plastike traju 3 godine.
jeste, tako su i meni rekli. baš tako:"Papirna traje 3 meseca, mislim, mada možda traje i godinu dana. A plastična traje godinu dana, ili 3 godine. Ne znam, uzmi ti papirnu ":D
Sto lozis coveka? nema kokosaka, ima grba bgd-a
mea culpa. Izvini Marvine, nisam hteo da se ponadaš zadžaba :cry:
Link to comment

Bolja je plasticna nepersonalizovana, vec je neko pisao o tome da ova papirna moze da se dopuni sa najvise 600 dinara tj. 10 voznji i onda mozes da je bacis, a plasticnu mozes dopunjavati do mile volje a traje 3 godine

Link to comment
u tramvajima "špancima" ovo funkcioniše odlično, glas najavljuje i presedanja.
Nemam pojma, meni pre nekih 5-6 dana kod Železničke guslao kako smo kod Tehničkih fakulteta, a kod Autobuske kako smo kod Pravnog. Primetili deda i baba pored mene da je pobrljavio i ja sve kontam "ha, matori nemaju pojma, sigurno govori za gde su sve presedanja, a oni nemaju dovoljan attention span da bi ispratili čitavu rečenicu"... Skinem zato slušalice da čujem bolje, kad ono stvarno brljavi, nije do senilnosti starijih sugrađana, niti do njihove nespremnosti da prihvate tehnološke novotarije, već zaista do tehničkog problema. Posle mosta su, kada je Hyatt prekršten u Kralja Milana, ugasili tu najavu stanica, valjda primetili da brlja.
Link to comment
Pas hteo da se provoza tramvajem, kontrolori ga izbacili24 sata 26.01.2012. - 15:02Jedan pas ušao je pre nekoliko dana u tramvaj u Sarajevu, ali su ga kontrolori izbacili napolje.257310-pas.jpgIako je mirno ležao na sedištu i samo želeo sa se ugreje, kontrolori ga nisu ostavljali na miru. Nakon toga, pas je podvio rep i sam izašao napolje. Sličan slučaj zabeležila je jedna naša čitateljka u novembru u Beogradu. Promrzli i gladni pas vozio se tada od Dorćola do Braće Jerkovića u autobusu. On je imao više sreće, a niko ga nije uznemiravao.http://www.youtube.com/watch?v=kbW_odwKWfc
izvor: 24sata:wub:thanks2Eddie Edited by ion
Link to comment

Da li se i vama dogodilo da kada približite da overite kartu, ženski glas iz validatora kaže: "Ćao, maleni, dugo se nismo videli. Hoćemo li večeras zajedno u neko zezanje?"

Link to comment
Da li se i vama dogodilo da kada približite da overite kartu, ženski glas iz validatora kaže: "Ćao, maleni, dugo se nismo videli. Hoćemo li večeras zajedno u neko zezanje?"
:lolol: meni se glas obratio rečima. "ćao malena, vidi kolki su ti podočnjaci, jesi razmišljala da prestaneš da pušiš?"
Link to comment
inače u poslednje vreme su se intervali na većini linija koje koristim jako popravili. čini mi se da se počelo sa uvođenjem reda na terminuse, te želim da obnarodujem da sam počeo da uredno plaćam korišćenje usluga GSP-a.
na el.uredjaju koji stoji kod vozača otkucava mu vreme do polaska sa te početne stanice.očekivala bih da:- uredjaj beleži koliko vozačev polazak odstupa od programiranog vremena prema redu vožnje- bar jednom mesečno pred obračun plata se očitaju zapamćena vremena sa svih uredjaja i prebace u bazu- za svakog vozača se onda dobije izveštaj koliko je imao kašnjenja i preuranjenih polazaka u mesecu- sva neopravdana kašnjenja utiču na platupravi način je da se ljudi poprave je kada ih mašine kontrolišu. <_< samo one mogu da "uvedu red na terminuse" a ne ono malo pajtosa-dispečera (očekujem skoro pa izumrlo zanimanje u gsp-u).
Link to comment
pravi način je da se ljudi poprave je kada ih mašine kontrolišu. <_< samo one mogu da "uvedu red na terminuse" a ne ono malo pajtosa-dispečera (očekujem skoro pa izumrlo zanimanje u gsp-u).
word!
Link to comment
na el.uredjaju koji stoji kod vozača otkucava mu vreme do polaska sa te početne stanice.očekivala bih da:- uredjaj beleži koliko vozačev polazak odstupa od programiranog vremena prema redu vožnjepravi način je da se ljudi poprave je kada ih mašine kontrolišu. <_< samo one mogu da "uvedu red na terminuse" a ne ono malo pajtosa-dispečera (očekujem skoro pa izumrlo zanimanje u gsp-u).
ako se ovo uvede, ponovo ću da redovno pazarim mesečne "markice"!!Koliko kasni, toliko % manje plćaš kartu!Uvesti validatore i na stanici i tako da se zna koliko čekamo!!
Link to comment
Uvesti validatore i na stanici i tako da se zna koliko čekamo!!
koliko sam citao, stavice valjda na najprometnije stanice displeje sa minutazom...
Link to comment
3, 3. Sad uzeh na trafici tu nepersonalizovanu plastiku pa mi rekla teta.
Super, uzeću prvom prilikom 5 komada da se obezbedim za 15 godina!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...