Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Lepo kažu ljudi biće to hit sa validatorima;elem još jedan hit: validatori pričaju!!majke mi! Validator u 25-ici mi je obratio i rekao na kojoj sam stanici!!

Link to comment
Lepo kažu ljudi biće to hit sa validatorima;elem još jedan hit: validatori pričaju!!majke mi! Validator u 25-ici mi je obratio i rekao na kojoj sam stanici!!
U 83. jutros mi teta iz validatora govorila na kojoj sam stanici. Ja joj se uredno zahvaljivao svaki put.
Link to comment
i tako svakom putniku kad se otkuca, na svakoj stanici??
još ništa se ne otkucava. validator priča sam od sebe kada se približi stanici
Link to comment

pa onda je to ok, konacno su smislili kako da uvedu glasovnu najavu stanice a da to ne zavisi od vozaca (jer kad zavisi od vozaca, prestane da radi u vrlo kratkom roku, kao u remontovanim katicama)

Link to comment
pa onda je to ok, konacno su smislili kako da uvedu glasovnu najavu stanice a da to ne zavisi od vozaca (jer kad zavisi od vozaca, prestane da radi u vrlo kratkom roku, kao u remontovanim katicama)
u tramvajima "špancima" ovo funkcioniše odlično, glas najavljuje i presedanja. a nego šta nego je OK, glasovna najava je zakon.inače u poslednje vreme su se intervali na većini linija koje koristim jako popravili. čini mi se da se počelo sa uvođenjem reda na terminuse, te želim da obnarodujem da sam počeo da uredno plaćam korišćenje usluga GSP-a.
Link to comment
još ništa se ne otkucava. validator priča sam od sebe kada se približi stanici
aha, jasno. ja sam razumela da svakom ko otkuca tj. validira kartu, validator kaze otkucali ste se na toj i toj stanici :blink: . sto je cak i za nas ubogi gsp previse glupa ideja da bi zaista i bila sprovedena.
Link to comment
inače u poslednje vreme su se intervali na većini linija koje koristim jako popravili. čini mi se da se počelo sa uvođenjem reda na terminuse, te želim da obnarodujem da sam počeo da uredno plaćam korišćenje usluga GSP-a.
+1Danas koristio GSP obilato - čekao 77/65 do zelenjaka, pa hvatao 16icu. na zelenjaku 65 prolazila u najavljenom intervalu.Kod Prvog suda mi pobegla 16ica, druga došla za 6, 7 minuta.Ako ovo potraje do posle izbora, ihaj!
Link to comment

Pardoniram jer nisam čitao temu od uvođenja validatora, pa je na ovo verovatno već odgovoreno, no da pitam. Nama sirotim gastosima kojima ne treba mesečna karta kad dolazimo na kratko da odemo na Ravnu Goru, je li omogućeno da uzmemo ovu elektronsku, personalizovanu, sa žigom Zveri, itd, i da samo stavimo recimo 500 dinara na nju za 3-4 dana, pa dokle traje? Onda samo dopunim kad ponestane?Ili je to suviše veliki izazov za GSP?

Link to comment
Pardoniram jer nisam čitao temu od uvođenja validatora, pa je na ovo verovatno već odgovoreno, no da pitam. Nama sirotim gastosima kojima ne treba mesečna karta kad dolazimo na kratko da odemo na Ravnu Goru, je li omogućeno da uzmemo ovu elektronsku, personalizovanu, sa žigom Zveri, itd, i da samo stavimo recimo 500 dinara na nju za 3-4 dana, pa dokle traje? Onda samo dopunim kad ponestane?Ili je to suviše veliki izazov za GSP?
ne treba ti personalizovana za to. uzmeš običnu, nepersonalizovanu (košta 40RSD) i onda je dopuniš koliko ti treba. njen je rok trajanja najmanje 3 meseca, a možda i godinu dana, nisu umeli da mi kažu na trafici. To sve možeš na trafici, ne moraš da čekaš red.Naravno, ako voliš da čekaš i radosti te posedovanje još artefakta sa grbom Srbije u novčaniku, možeš i personalizovanu da uzmeš :D
Link to comment
ne treba ti personalizovana za to. uzmeš običnu, nepersonalizovanu (košta 40RSD) i onda je dopuniš koliko ti treba. njen je rok trajanja najmanje 3 meseca, a možda i godinu dana, nisu umeli da mi kažu na trafici. To sve možeš na trafici, ne moraš da čekaš red.Naravno, ako voliš da čekaš i radosti te posedovanje još artefakta sa grbom Srbije u novčaniku, možeš i personalizovanu da uzmeš :D
:heart: Fala. U principu mi je đene-đene, možda bih i uzeo personalizovanu ako ona ne ističe nakon 3 meseca ili godinu dana, a da mogu da je dopunjujem.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...