Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Pitam danas na više kiosaka u strogom centru Begiša da li prodaju digitalne NEPERSONALIZOVANE karte, svi odgovaraju da još nisu dobili nikakve instrukcije!? A najavljeno je za danas, odnosno 16. januar! Kad oni misle da puste u prodaju te karte, 31. januara?!Ovo mora da se pomeri za 1. mart, i zbog snega i zbog (smišljene) neorganizovanosti prodaje, inače će biti masakra po autobusima ...

Link to comment
Radije bi pravi "teski" metro (Sofija) nego neki nabudzeni lakimetrotramvaj (Stutgart)...dakle, Sofija :P
meni su najjaci ljudi koji kazu da "ne zele da se Beograd pretvori u Istanbul" :D
Link to comment
Radije bi pravi "teski" metro (Sofija) nego neki nabudzeni lakimetrotramvaj (Stutgart)...dakle, Sofija tongue.gif
Atinski metro je fantazija, naročito ona linija od aerodroma, što je izgrađena za Olimpijske igre. A metro stanice Sintagma, Omonija i još par njih u centru grada su pravi muzeji, sa izloženim eksponatima iz antičkog perioda ...
Link to comment
meni su najjaci ljudi koji kazu da "ne zele da se Beograd pretvori u Istanbul" :D
Pa ne zelim ni ja...8,8 miliona stanovnika je previse za moj ukus :DMa to ti je Vuk Draskovic 90ih, koji je koristio "Tajvan" kao neku figuru zaostalosti, pogresnog kursa ili sta vec...tipa "ocemo li da budemo kao Nemacka, Francuska...ili kao Kina i Tajvan"...jebote kada bi srpska ekonomija bila kao tajvanska, ja bi se upisao od srece
Link to comment
Pa pise "sanacija tramvajske pruge" ne rekonstrukcija i iznos je 490 hiljada evra. A ako je beogradska rekonstruisana kada i Nemanjina, to je bilo sigurno pre 2004., zar ne? A ovo se predvidja za 2014., dakle vise od 10 godina kasnije. Dakle to su neki "manji" radovi, neko vece "redovno odrzavanje", bar tako lici po iznosu. Nije ful rekonstrukcija ulice kao sto je bilo na Bulevaru.
Ne kad i Nemanjina, već posle. Koliko se sećam između 2006. i 2008.
Link to comment
meni su najjaci ljudi koji kazu da "ne zele da se Beograd pretvori u Istanbul" :D
I to što kažeš. Ne dao im bog da plaćaju jednu vožnju metroom (sa neograničenim presedanjima) 1.75 TL odnosno nekih 78 dinara. Samo Štutgart Srbina spasava.
Link to comment
Jok. 2002. ili 2003.Nemanjina je sređivana kasnije.
Nemanjina je sređivana 2005.A Beogradsku su sredili one godine kada su razvlačili toplovod kroz taj deo grada. Rekla bih da je bila 2008. Tada su raskopali celu dužinu ulice i izvadili šine.
Link to comment
Nemanjina je sređivana 2005.A Beogradsku su sredili one godine kada su razvlačili toplovod kroz taj deo grada. Rekla bih da je bila 2008. Tada su raskopali celu dužinu ulice i izvadili šine.
Sećam se sa kojom sam devojkom bio tada i da sam je pratio kući kroz raskopanu Beogradsku. A sa tom devojkom sam bio 2002.-2003. cool.gif Jedino ako je bilo još jedno raskopavanje kojeg se ja ne sećam. btw: 2008. su bili izbori i tada nije sigurno rađena.
Link to comment
Sećam se sa kojom sam devojkom bio tada i da sam je pratio kući kroz raskopanu Beogradsku. A sa tom devojkom sam bio 2002.-2003. cool.gif Jedino ako je bilo još jedno raskopavanje kojeg se ja ne sećam. btw: 2008. su bili izbori i tada nije sigurno rađena.
Bila je raskopana leta gospodnjeg 2002 to znam sigurno,ali mislim da je bila još jednom raskopavana.
Link to comment
Ma ne pričam o tome. Mada se u kol centre valjda zapošljavaju ljudi razgovetnog glasa i dikcije, jer treba neko i da ih razume...Svejedno, pisao sam im jer ne želim spam poruke.
Potpisao sam 2 papira: zahtev i saglasnost, a nisam dobio kopiju nijednog od njih.Pisao sam im noćas (znam da će mi odgovoriti za ne manje od 10 dana) a i zvaću ih ili svratiti u ponedeljak/utorak.
Kome si pisao i da li su ti nešto odgovorili? Cenim da nisu ali ajde da pitam pošto sam i ja bio zatečen da potpisujem nešto i ne dobijem primerak za sebe.
Link to comment

Kako mi je sad digo pritisak neki kreten iz direkcije za gradski prevoz koji je gostovao na Studiju B, a povodom busplus govana.Znači, bila sam u pravu, kada sam pre neki dan pretpostavila da niko iz te direkcije nikada nije primirisao vožnju GSPom.na svako pitanje odgovarao je frazama, ali vrhunac je bio kada ga je pitao zašto su tu karticu morali da kupe i penzioneri preko 65 godina, koji se voze besplatno i samo jednom godišnje plate 400 dinara. Džiber je rekao, pa znate, njih ima skoro 150000 i mi od njih... , onda se valjda ujeo za jezik ( jer je verovatno pomislio da nije mala cifra kada se 150000 pomnoži sa 250 din), pa je počeo da sere kako je potrebno da se vidi koliko se vozi i kuda, ta kategorija korisnika. :isuse:

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...