Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Zna li neko gde mogu da kupim ove NEPERSONALIZOVANE elektronske kartice? Na sajtu busplus.rs pominju nekih 800 prodajnih mesta a ja ne mogu da nađem nijedno. A ne želim da se guram u redu sa onima koji čekaju PERSONALIZOVANE kartice ...

Edited by stoka
Link to comment
Zna li neko gde mogu da kupim ove NEPERSONALIZOVANE elektronske kartice? Na sajtu busplus.rs pominju nekih 800 prodajnih mesta a ja ne mogu da nađem nijedno. A ne želim da se guram u redu sa onima koji čekaju PERSONALIZOVANE kartice ...
Mislim da je bolje sačekati posle NG jer će papirne karte svakako važiti još neko vreme. Eventualno da pokušaš u petak popodne jer kontam da tada neće biti mnogo ljudi zainteresovanih za kartice.
Link to comment

Krenuće sa apelima da se čuva imovinasvihbeograđana, pa će onda da uvedu kamere... a u međuvremenu će da se razvije onaj koncept o javno-privatnom partnerstvu pa će GSP da preuzme neko.

Link to comment
Bus plus sistem od 1. februara
Oni koji nisu uspeli da izvade personalizovanu elektronsku "Bus plus" kartu, moći će to da učine u januaru, s obzirom da će se obične markice za prevoz prodavati i koristiti sve do 1. februara. ...Nepersonalizovane plastične i papirne karte moći će da se kupe od sredine januara, a građani će moći da uplaćuju na njih novac za voznju od 25. januara, najavio je menadžer "Bus plus" sistema Veljko Vlahović.
I ovi k'o Mrkonjić zadaju rokove da bi se ranije uradilo, a ne da bi se rokovi ispoštovali. Edited by salerokada
Link to comment

Uđoh danas u Španac.Prvi utisak vrlo povoljan. Sve je izgledalo fenomenalno. :wub: A onda sedoh. :( Tad sam pozdravio i majku i oca i ostatak familije onom koji je došao na genijalnu ideju da izabere model za kinesko tržište. Spakovali su 4 reda sedišta. angry.gif Tramvaji se nečujno i brzo kreću. Lepo izgledaju. Utisak kvari samo sitnica da u njima ne može da se sedi. Naravno nema baš mesta za stajanje(nisu ni predviđeni da se stoji u njima).Posle iz Španca uđoh u Švajcarc. Ako idioti ne prošire sedišta(naravno moraće da izbace jedan red) ostaće nam lepi, a neupotrebljivi tramvaji. Tramvaji koje smo dobili na poklon biće za vozanje, a ovi koje smo kupili za gledanje.

Edited by duma
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...