Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Da, imam fotke. Nego ne znam sta je ovo, koji djavo???* Pravosnažno rešenje o penzionisanju ili privremeno rešenje o penzionisanju ili potvrda Republičkog fonda za penzijsko i invalidsko osiguranje da je lice podnelo zahtev za ostvarenje prava na penziju

Link to comment

E, ovako. Za sebe sam izvadio, sat i cetrdeset cekanja, 30ak ljudi ispred mene + odredjen broj unutra koji su cekali jer je sistem pao (trajalo jedno pola sata). Odmah na ulazu stoji obavestenje da sva punoletna lica moraju licno da dodju. Neka baba u redu je rekla da joj nisu prihvatili zadnji cek od penzije, vec mora da donese to resenje. Na Dorcolu sam bio, stigao oko 16:15.

Link to comment
Neka baba u redu je rekla da joj nisu prihvatili zadnji cek od penzije, vec mora da donese to resenje.
:frust:vogon.jpg Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ma, ona je jos bila vitalna. Ne mozes da poverujes kakvih ljudi ima u redu. Invalidi, gluvonemi, Kim Dzong Il, jedva pokretni. Koji je kretenizam da ne moze neko umesto njih da dodje? E da, negde posle pet sati su podelili brojeve (40ak komada) i odjebali trecinu reda.

Link to comment
E, ovako. Za sebe sam izvadio, sat i cetrdeset cekanja, 30ak ljudi ispred mene + odredjen broj unutra koji su cekali jer je sistem pao (trajalo jedno pola sata). Odmah na ulazu stoji obavestenje da sva punoletna lica moraju licno da dodju. Neka baba u redu je rekla da joj nisu prihvatili zadnji cek od penzije, vec mora da donese to resenje. Na Dorcolu sam bio, stigao oko 16:15.
treba li kopija licne karte?
Link to comment
Ide neka urbana legenda da aceton poprskan po ekranu sjebava validator ;)
to je kurac. sjebace plastiku, ali to je rfid, radi na Higsove bozone i neutrine
Link to comment

Kao i svako čudo (ko nekad cd-jevi na retrovizoru koji "zbunjuju" radare) tako sad i za validatore postoji nekoliko (a biće ih još) urb.legendi. Da mogu da se tiltuju, da shebavanje plastike acetonom (ja sam čuo grebanjem) skenjava aparat...Jedino ko ga napuni (nekako) acetonom, pa da pkarabasa elektroniku sa sve rfid čipom unutra.Ma, čeka se Oyster 2.

Link to comment

izvadio bp pre neki dan u Beogradjankci, bas brzo ide zahvaljujuci brojnim salterima, iako je ispred mene bilo bar 50 ljudi, cekao sam mozda 20 minuta. Srecom slika na karti je mala, pa sam ispao bolje nego sto ispadnem kada me slikaju u vecem formatu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...