Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Slažem se da je to previše, a i da ne verujem da je ideja odvraćanje neputnika da uđu na peron, ali to mu jeste pozitivan efekat. Ni stara ni nova stanica nisu dovoljno velike da na njih uđe veći broj neputnika, zavladao bi potpuni cirkus.

 

Cena peronske je u skladu sa cenama svega na stanici. Jedna od lekcija koju nauče mnogi koji je ne koriste redovno je da se voda i nešto za grickanje i esspreso ne kupuju na njoj.

Link to comment
11 minutes ago, Klara said:

Vala, nije baš svejedno da li je peronska karta 50 ili 300. Treba da postoji, to se slažem.

 

Da, nije svejedno koliko je. I sto vise kosta, to će i prevoznici i putnici gledati da ulaze na sporedna mesta, kao sto je par stotina metara od stanice, kod mostara, autokomande, itd.

Link to comment

mi staaaari beograđani smo buseve hvatali na drugoj stanici da izbegnemo peronsku, za obrenovac na sajmu, za zranjanin u borči, za novi sad u zemunu i tako dalje

Link to comment

Sada će se za Zrenjanin hvatati kod PKB-a, a do tamo nešto od Omladinskog stadiona, a do Omladinskog stadiona... 

  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Malvo said:

Cena peronske je u skladu sa cenama svega na stanici. Jedna od lekcija koju nauče mnogi koji je ne koriste redovno je da se voda i nešto za grickanje i esspreso ne kupuju na njoj.

U principu da, iako je na sada pokojnoj autobuskoj stanici bio onaj restorančić u kome je piće stvarno bilo jeftino. Meni je imperativ bio da u okolini stanice nikad ne kupujem nešto za jelo, to je bilo na očajnom glasu otkad znam za sebe. A na ovim snimcima vidim da sada postoji i aparat za kafu po normalnim cenama, pa ajde.

 

Uglavnom, ostasmo bez svih stanica zbog ofrlje izgrađenih zgrada i pranja novca od gudre. Da je bar neki bolji razlog, pa da mi ne bude žao.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...