Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Na koji god most da kreneš već od 3 popodne brže se prelazi peške nego vozilom. Ne znam na šta će to da liči od nedelje, odn. ponedeljka. Možda nekom i skela padne na pamet.

  • +1 6
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, dunja said:

 

Pitam vozača medjugradskog prevoznika jutros, redovna linija za Beograd, da li staje kod Autokomande (što je zaprsvo kod MUPa na Voždovcu), kaže još uvek da. Pitam, a od sledeće nedelje? Sleže ramenima, "to niko živi ne zna".

 

Stara autobuska stanica će raditi još danas do ponoći, možda ima veze sa tim.

Link to comment
16 minutes ago, Klara said:

 

Stara autobuska stanica će raditi još danas do ponoći, možda ima veze sa tim.

 

Ma biće opšti haos obrni okreni, mislim sa oni nisu svesni koliko će ovo biti logistički zahtevno (malo čovek i da se iznenadi, misliš, ako ovi nešto umeju, to je da organizuju masu autobusa u raznim pravcima).

 

A moje pitanje je bilo vezano za stajanje iz pravca Niša pre autobuske stanice, što je sad kod MUPa na Voždovcu.

 

Na sajtu BASa vec neko vreme iskače ovo kad udjes, al mi je čudno da izgleda ni prevoznici nemaju informaciju šta će od ponedeljka biti sa tim sporednim stanicama. A danas je petak.

Screenshot_2024-09-27-10-57-20-48_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ali "mogući prekid u radu telefonskih informacija". :dry:

Da, da, razumela sam šta pitaš, svakako se slažem da sledi bespotrebni stres za ljude. Ništa što rade nije u interesu ljudi koji žive u ovoj zemlji, žalosno.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
38 minutes ago, dunja said:

malo čovek i da se iznenadi, misliš, ako ovi nešto umeju, to je da organizuju masu autobusa u raznim pravcima

 

Da, tačno. Možda tako i rade, navikli su da imaju spiskove ljudi i (pretpostavljam) spiskove prevoznikq sa autobusima, datume, lokacije, i to tako ide.

 

I biće iznenađenja kada budu shvatili da to tako u realnosti ne funkcioniše i da pretnje i brzinski telefonski pozivi nisu dovoljni, samo je pitanje vremena koliko će im trebati da to shvate jer će u međuvremenu niži nivoi verovatno da zataškavaju sve i da prebacuju odgovornost sa jednih na druge. A onda će opet da počne krug poziva i pretnji pa će nešto da se skarabudži, i tako non stop dok ne nagaze na nešto što je nepopravljivo i što ih prevazilazi, kao što je ovo rasulo sa autobuskim prevozom. Neka opozicija bi u svemu ovome videla priliku, ali nećemo o tome.:sleep:

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Malvo said:

Pa ovo odgovara ljudima sa NBG i sa Brda i gradskog dela Čukarice, recimo. Ali ostalima je baš jebeno. Stvar koju takođe nisu uzeli u obzir, to jest možda i jesu ali ih savršeno zabole, je da sadašnja BAS bila u neposrednoj blizini Ekonomskog i 15 minuta pešaka od Filozofskog/Filološkog/Matematičkog, odnosno tri stanice tramvajem do Pravnog i Tehničkog. Mnogi studenti su neretko sa predavanja išli kući i obratno. 

I reke ljudi koje iz unutrašnjosti dolaze na preglede u Klinički centar Srbije i Institut za onkologiju i radiologiju Srbije.

 

Kud otvorih ovu temu, mislim da mi je pritisak jedno 200 sad...

  • +1 7
Link to comment
On 25.9.2024. at 22:13, Milosh76 said:

GYT55HOWMAAX4Wu?format=jpg&name=medium

 

 

Latinični natpis?

 

Ovo je veliki propust i to u doba kada se spremaju da kupe ne znam koliko hiljada ćiriličnih tastatura  za državnu službu, jer pojdeni i ne znaju gde su sva slova na normalnim tastaturama. 

  • +1 1
Link to comment
41 minutes ago, pt 2.0 said:

I reke ljudi koje iz unutrašnjosti dolaze na preglede u Klinički centar Srbije i Institut za onkologiju i radiologiju Srbije.

 

Kud otvorih ovu temu, mislim da mi je pritisak jedno 200 sad...

 

Ma svakako to prvo, verujem da ih je broj tih ljudi x njihovo ogorčenje i naveo - tj. one iznad Šapića - da nađu neko rešenje za autokomandu. Iako ni ona nije srećno rešenje za te ljude, ali hajde. 

 

Nego sam hteo da kažem da sa neke stručne i organizacione strane uopšte nisu uzeli u obzir broj studenata koji redovno koristi BAS u terminima petak i ponedeljak, a koji su u velikom procentu imali direktnu pešačku ili brzu tramvajsku vezu sa starom BAS. Sad će svi oni na autokomandu da prave haos. 

 

I ja sam se lično neretko šlepao sa dolaskom na posao u ponedeljak direktno sa BAS-a, ali sad sa ovim premeštanjem to više neće biti moguće.

Edited by Malvo
  • +1 2
Link to comment

edit: @Arkadija

 

Ma oni ne znaju gde udaraju, prošla sam pored Pristaništa danas i zvanične table za međunarodnu biciklusticku rutu, na kojoj su ima i smajli :blink:

 

IMG_20240927_132330.jpg

Edited by dunja
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

I reke ljudi koje iz unutrašnjosti dolaze na preglede u Klinički centar Srbije i Institut za onkologiju i radiologiju Srbije.

 

Kud otvorih ovu temu, mislim da mi je pritisak jedno 200 sad...

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...