Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

8 minutes ago, Tihajeza said:

 

Onda čeprkam o tašni, tražim telefon.

Onda tako u gužvi, držeći se drugom rukom pošaljem SMS.

 poruka u toliko i toliko?

 

 

Zamisli još da si penzioner i tražiš u tašni futrolu za naočari, pa otvoriš futrolu, pa izvadiš naočari pa staviš, pa kucaš, a sve vreme se jednom rukom držiš za šipku u punoj 95 koja piči preko Pančevca, jedva čekam. 

 

I to pod uslovom da si ih ponela. 

 

 

X-All-The-Y.jpg.fc260298fd015dd44c8a79a8233e9b9d.jpg

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

 

 

Zamisli još da si penzioner i tražiš u tašni futrolu za naočari, pa otvoriš futrolu, pa izvadiš naočari pa staviš, pa kucaš, a sve vreme se jednom rukom držiš za šipku u punoj 95 koja piči preko Pančevca, jedva čekam. 

 

I to pod uslovom da si ih ponela. 

 

 

X-All-The-Y.jpg.fc260298fd015dd44c8a79a8233e9b9d.jpg

Penzioner se vozi zađabe do kraja života.

Ali ima i nepovlašćenih ćoravih.

  • +1 4
Link to comment

Nista mi nije jasno. Ovo kao krece od sutra? Znaci treba da pocnemo da placamo SMS-om dok ne smisle vajnu aplikaciju.

 

Gde mozemo da uzmemo nazad pare sa kartice? Gde su ta prodajna mesta?

Link to comment
2 minutes ago, Shan Jan said:

Nista mi nije jasno. Ovo kao krece od sutra? Znaci treba da pocnemo da placamo SMS-om dok ne smisle vajnu aplikaciju.

 

Gde mozemo da uzmemo nazad pare sa kartice? Gde su ta prodajna mesta?

Gde otprilike živiš/radiš u BG?

Link to comment

Zona A: Novi Beograd, Zemun, Stari grad, Savski venac, Voždovac, Čukarica, Vračar, Rakovica, Palilula, Zvezdara, Surčin, Grocka (severno od puta 347 Vrčin-Zaklopača)

Zona B: Lazarevac, Mladenovac, Obrenovac, Barajevo, Sopot, Grocka (južno od puta 347 Vrčin-Zaklopača)

Link to comment
28 minutes ago, Taihoskopija said:

 

svi svi svi 

 

 

Pretpostavljam da su izbegli javnu nabavku podvođenjem procesa pod izuzetke koji važe za sektorske naručioce.

  • +1 2
Link to comment

"Svi će biti lišeni tih lažnih informacija"

 

"U novom sistemu su sve uprostili. Tačno se zna koji deo pripada kojoj zoni."

 

"Ulaz izlaz je kako god želite"

 

"Živeli su pre toga u zabludi da je taj stari sistem u redu"

 

Ovo su izjave čoveka koji nema predstavu o gradskom prevozu u BG. Mislim da bi, gradonačelnik Kuala Lumpura mogao za sat-dva upoznavanja sa materijom da ponudi smislenije izjave.

 

Pa onda red kontradiktornih informacija:

"Karte će se u papirnom formatu prodavati na 15 prodajnih mesta širom grada, a to su ulica Skender Begova br 47, Trg Republike, Knez Mihajlova br 6, Deligradska 10. Bulevar Mihaila Pupina br 167.. Mladenovac, Obrenovac, Lazarevac, Barajevo i Sopot."

 

malo kasnije:

 

Na više od 250 prodajnih mesta biće omogućene karte, biće to najprometnija mesta u Beogradu

 

Pa red genijalnog strateškog planiranja, takoreći VizijeTM

 

Mi smo 13. aprila raskinuli ugovor nakon toga je trebalo sedam dana da se sačeka pravosnažnost. Nakon toga osmišljavanje čitavog novog sistema.

 

I sve to začinjeno sa izlivima pasivne agresije: (Povodom drame oko validatora gradonačelnik Beograda je poručio) "Nosite ih kući ako želite"

 

:kecman:

  • +1 2
  • Wub 2
  • Haha 4
Link to comment

Znaci posaljem SMS A30 imam mesecnu kartu za prevoz? Koja vazi 30 dana ili za odredjeni mesec?

Ako uplatim 5.6. da li vazi do kraja juna ili do 5.7.?

Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Znaci posaljem SMS A30 imam mesecnu kartu za prevoz? Koja vazi 30 dana ili za odredjeni mesec?

Ako uplatim 5.6. da li vazi do kraja juna ili do 5.7.?

Saznaćeš 1.7. kada uđeš u prevoz i navata te Komunalna.

Ako imaš kartu važi 30 dana. Ako nemaš, istekla je sa krajem meseca.

  • Haha 1
Link to comment

Poslacu SMS pred njima [emoji16]

Scena: Ulazi Sapicev Beli Gestapo (SBG) u bus... Desetine ljudi vade telefone i salju poruke u isto vreme [emoji16]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...