Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

što se čudite, šapić samo gleda da nakrade što više para pa mu je ova firme paravan da to može legalno da radi, ne mislite valjda da on razmišlja da treba i neku uslugu za te pare da pruži?

 

najdraže bi mu bilo da svi zaposleni po automatizmu plaćaju prevoz, a gsp da se ukine.

Link to comment
10 hours ago, jezovuk said:

Zna li neko hoće li otkaz Kentkartu da utiče na funkcionisanje servisa 'lociranje' buseva putem SMSa i mob aplikacije? To je relativno solidno funkcionisalo i nije bilo beskorisno...

Napravice jos lepsu i stariju aplikaciju:happy:

 

I u mojoj 16ici poskidali validatore. Ubrzano idemo ka besplatnom javnom prevozu:heart:

Link to comment

Da li mogu da uslovljavaju plaćanje prevoza posedovanjem telefona?

Pa i parking ako nećeš, nemaš ili ti se istroši baterija, možeš da kupiš kod onog ridže što kontroliše parking (mada ne znam kako je sad kad kontroliše oko sokolovo).

 

Vozači su i do sada teoretski prodavali karte u vozilu, ali jedno 20x minimum sam videla da samo odmahnu rukom "nemam karte", a u stvari je bio neki prećutni dogovor /tihi protest "Nisam ja kondukter, nego vozač". Prosto složno nisu time hteli da se bave.

Link to comment

Ne sve linije, uprkos proviziji koju imaju od prodaje karte, (ne znam tačno kolika je provizija vozaču, mogu da se raspitam kod poznanika u GSP-u), pa ako prodaju par karata onda imaju cimanje da taj pazar predaju.

 

Za liniju 72 koja dovozi do aerodroma i nazad je navala vozača da im pripadne, jer se proda solidan broj karata, a kad se sabere sva provizija nakupe mesečno par desetina hiljada dinara preko plate.

Za noćne linije postoji zainteresovanost vozača, upravo zbog provizije od prodaja karata.

 

(samo GSP linije, ne linije privatnih prevoznika)

Link to comment
Quote

Na pres konferenciji, Šapić će predstaviti i novi način naplate karata za javni prevoz putem SMS poruka koji će, kako saznajemo, startovati već sutra.

Ovo je od danas, doduše sa Bljuca. 

 

Jedva čekam da vidim šta je smišljeno i kako će prepametni to da izloži.

  • +1 1
Link to comment

Ja ću sad da se vozim i validiram u intat, ako ima validatora. :dry:

Mislim, imam na onoj kartici nekih 500-600 dinara, u normalnoj zemlji bi našli način da ih vratim ili prebacim na novi sistem.

Link to comment
Ja ću sad da se vozim i validiram u intat, ako ima validatora. :dry:
Mislim, imam na onoj kartici nekih 500-600 dinara, u normalnoj zemlji bi našli način da ih vratim ili prebacim na novi sistem.
ja govorim o 7 hiljada dinara placene karte do kraja godine. koju ce mi vratiti niko :dry:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

  • +1 1
  • Tužno 3
Link to comment
ja govorim o 7 hiljada dinara placene karte do kraja godine. koju ce mi vratiti niko dry.png

Sent from my RMX3710 using Tapatalk


Jel tvoja personalizovana? To je rešivo.
Problem su ove druge.
Moslim, sa ovim ludakom će sve da bude problem.[emoji35]



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Jel tvoja personalizovana? To je rešivo.
Problem su ove druge.
Moslim, sa ovim ludakom će sve da bude problem.[emoji35]



....shiit has hit the fan.
personalizovana srednjoshkolska. moracedu novac da vracaju :dry:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...