Jump to content

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

Već mi se sviđa i jedva čekam

 

 

 :wub:

 

 

Screenshot_20230515_104559.thumb.jpg.e19ab780771db2ad422a7913d71337cc.jpg

 

СТУПАЊЕМ НА СНАГУ НОВОГ СИСТЕМА НАПЛАТЕ КАРАТА, УКИДАЈУ СЕ ВАЛИДАТОРИ У ВОЗИЛИМА ЈАВНОГ ПРЕВОЗА ГРАДА БЕОГРАДА, ЧИМЕ ПУТНИЦИ НИСУ ВИШЕ У ОБАВЕЗИ ДА СВОЈЕ КАРТЕ ВАЛИДИРАУ, А ТИМЕ СТВАРАУ ГУЖВУ ПРИ САМОМ УЛАСКУ У ВОЗИЛА ЈАВНОГ ПРЕВОЗА.

 

:wub:

Edited by Taihoskopija
Link to comment

U biografiji Andrića piše da je rođen 1981. godine, te da je završio Fakultet za poslovne studije u Beogradu. 

 

 

 

cvfmqcjfnrh31.jpg.3fa9485df1b703d2c7781b62e3dfeb34.jpg

 

 

 

  • Haha 1
Link to comment

ok, mi budale kojima busplus ostaje duzan neke novce, buduci da nece vishe ubirati harach, kome da se obratimo, jkp bvk? ili ima neka adresa za to?

 

mislim, ono, fantaziram, ushao mi merkur u jupiter :isuse:

Edited by gospa buba
  • Haha 1
Link to comment

Dakle ideje su:

1. povecati broj vozila kad su guzve, smanjiti broj vozila kad nisu guzve pa ce mozda uspeti da se smanje guzve

2. Kontrolori ce u narednih do godinu dana da objasnjavaju zasto je dobro da se kupuju karte

 

image.thumb.png.66d7f1e77de64d997a642a84a373e87e.png

  • Haha 4
Link to comment

Ja kad uđem u GSP otkucam onu od 90.

 

Jel potrebno u narednom periodu raditi to? Ako nije, do kada nije potrebno?

Edited by Milošica
Link to comment

sjajna vest.

deo  naplate karata neće ićiu privatnu firmu koja je tim novcem plaćala kontrolore i ostale zaposlene, troškove održavanja busplus sistema, pretplatne kartice i još nešto

ići će u budžet grada koji će plaćati konunalne policajce, kontrolore i ostale zaposlene (kladim se da će ih biti više nego u privatnoj firmi), troškove održavanja sistema, pretplatne kartice i još nešto.

s druge strane, ionako dotiran javni prevoz biće još dotiraniji zbog pojeftinjenja karata.

s treće strane, budžet srbije dotira budžet beograda pa će više novca ići beogradu na uštrb, recimo, belanovice u opštini ljig.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...