Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

34 minutes ago, Taihoskopija said:

Ljudi, kako sad u ovom limbu plaćamo prevoz? Individualno? Važe bus plus kartice sa dopunama i dalje? 

Sredinom aprila Grad Beograd jednostrano je raskinuo ugovor sa "Kentkartom", turskom kompanijom koja upravlja naplatom karata u javnom prevozu, uključujući i kontrolu naplate. Građani su u obavezi da do 28. maja plaćaju, odnosno validiraju karte, što je predviđeno otkaznim rokom. Šta će biti posle toga, niko iz Grada Beograda do sada nije pojasnio.

 

Kaže nova

https://nova.rs/vesti/drustvo/moramo-li-da-placamo-prevoz-u-beogradu-stigao-odgovor-na-glavnu-dilemu-posle-raskida-ugovora-sa-turcima/

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Shan Jan said:

Konacno besplatan GSP za sve :evilsmile:

 

Ako naiđu žbiri kažemo:

 

 

Jednostrani raskid najavio je lično gradonačelnik Šapić budući da je poručio da je ceo sistem javnog prevoza prema njegovim rečima bio jedna velika laž.

 

 

 

😏

 

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Miki_belavista said:

da li se i dalje kupuju karte?upadaju li kontrolori?dolazim sledece nedelje u Bg pa ne znam sta da radim.

Da, ali su poceli da nestaju validatori busevima. Dok ti dodjes valjda ce se nesto vise znati.

  • +1 2
Link to comment

Da da, nema validatora, tako da ja ne bih poništavala karte ni u busevima u kojima ih ima ili uplaćivala na karticu dok se ne vidi šta dalje. 

Link to comment

s mitinga u petak vratio sam se lastinim autobusom. onaj pravi međugradski. sedim u prvom redu do vrata i čitam papir, metar  po iznad validatora. naslov "naredba". naređuje se vozaču da uspostavi ulaz isključivo na prednja vrata ikontroliše validiranje karata. ako dođe do problema sa validacijomi putnikom, da ne napušta stajalište i da potove policiju na 192. naravski, ništa od toga nije sprovedeno. 'artija trpi sve.

Edited by djordje geprat
Link to comment
1 hour ago, smorenko said:

Da, ali su poceli da nestaju validatori busevima. Dok ti dodjes valjda ce se nesto vise znati.

bio sam i pre jedan od retkih koji ponistava dinuse sa kartice.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...