Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

1 hour ago, Frank Pembleton said:

A jel pišu negde šta je sa mesečnim?

to eventualno baba vangina proročanstva da pogledaš, ako se negde spominje...vidiš da se ne zna ko pije a ko plaća i da svake nedelje izmišljaju novu priču.

 

zadnje što sam ja video je da u maju ostaje sve po starom, busplus/kent do daljnjeg.

  • +1 2
Link to comment

a ne pishu nigde nishta jer su proshle nedelje mislili jedno, pa su posle mislili drugo, pa trece, pa je shapic skakao kao majmun tamo vamo tokom procesa, pa su pomislili da im mozda to nije dobra putanja. ostaje samo da se nadamo da ispod nivoa ima nekih inzenjera organizatora mislilaca koji znaju kako stvari funkcionishu, uz obavezno nasipanje novca na koga treba, naravno. josh uvek je dosta neverovatno kojim tokom je to krenulo. nemoguce da nisu imali neki plan. tj PlAn. ili pLaN, kako je sad to popularno :hihi: blink.png

Sent from my RMX3710 using Tapatalk



  • +1 1
Link to comment
a ne pishu nigde nishta jer su proshle nedelje mislili jedno, pa su posle mislili drugo, pa trece, pa je shapic skakao kao majmun tamo vamo tokom procesa, pa su pomislili da im mozda to nije dobra putanja. ostaje samo da se nadamo da ispod nivoa ima nekih inzenjera organizatora mislilaca koji znaju kako stvari funkcionishu, uz obavezno nasipanje novca na koga treba, naravno. josh uvek je dosta neverovatno kojim tokom je to krenulo. nemoguce da nisu imali neki plan. tj PlAn. ili pLaN, kako je sad to popularno hihi.gif blink.png

Sent from my RMX3710 using Tapatalk




Slaba je ta nada...
Zato što je ludak agresivan i ne zna svoja ograničenja.
Pričao sam sa čovekom koji je pokušao da bude medijator kad je ludak rešio da jednostrano raskine ugovor o reklamiranju na vozilima.
Kaže mi da je sa sastanka izašao kao da ga je neko tukao.
Kaže doslovno :
Ja glupljeg čoveka nisam sreo...

Sent from my BE2013 using Tapatalk

  • +1 3
  • Haha 3
Link to comment
3 minutes ago, mraki said:

Jel ovo taj novi sistem? :fantom:

 

 

Bukvalno jeste. Imamo jedan sistem koji smo debelo platili i onda dolazi nasminkani novi sistem na isto mesto, a da prethodni jos nije sklonjen. I svadjaju se, a neko treci snima i salje na drustvene mreze. Na kraju stari sistem ostaje ba svom mestu, a dobra gradjanka se sklanja da napravi mesta za novi sistem

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...