Jump to content
IGNORED

Beogradski prevoz - GSP / Beovoz /... metro?


Recommended Posts

2 hours ago, mraki said:

Ako će stvarno neki novi sistem, ima li smisla sad vaditi stare markice, hoće li važiti?

1. maj za nekih nedelju dana, zna li se šta? :fantom:

Ovo je ustvari kljucno pitanje! Dzaba mi cekanje od 3 minuta i ta personalizovana, ako bude menjao sistem za pola godine. A onda ce ceo grad da menja...

 

 

Link to comment
19 hours ago, gospa buba said:

mislim, pochinje izgleda i raskopavanje centra zemuna, sve ce ic kroz ugrinovachlu, chestitamo ko slavi, ja slavim :ph34r:

 

Da li se zna kad pocinje? Da trazim alternation boraviste. 

Ne slavim, ali zivim u Ugrinovackoj. 

 

Link to comment
19 hours ago, gospa buba said:

mislim, pochinje izgleda i raskopavanje centra zemuna, sve ce ic kroz ugrinovachlu, chestitamo ko slavi, ja slavim :ph34r:

 

Da li se zna kad pocinje? Da trazim alternativno boraviste. 

Ne slavim, ali zivim u Ugrinovackoj. 

 

Link to comment
19 hours ago, gospa buba said:

mislim, pochinje izgleda i raskopavanje centra zemuna, sve ce ic kroz ugrinovachlu, chestitamo ko slavi, ja slavim :ph34r:

 

Da li se zna kad pocinje? Da trazim alternativno boraviste. 

Ne slavim, ali zivim u Ugrinovackoj. 

 

Link to comment
1 hour ago, Emma said:

 

Da li se zna kad pocinje? Da trazim alternativno boraviste. 

Ne slavim, ali zivim u Ugrinovackoj. 

 

slavim ici cu ti pored kuce evri singl dej :lolol:

 

peshke, ako budem pametna :isuse:

 

ne znam kad pochinje, ali pocheli su da ga najavljuju, znachi samo shto nije. sad je ona situacija kad se trazi treca tachka pomocu koje se paralishe grad :wicked:

  • Hvala 1
Link to comment
On 22. 4. 2023. at 19:43, gospa buba said:

slavim ici cu ti pored kuce evri singl dej :lolol:

 

peshke, ako budem pametna :isuse:

 

ne znam kad pochinje, ali pocheli su da ga najavljuju, znachi samo shto nije. sad je ona situacija kad se trazi treca tachka pomocu koje se paralishe grad :wicked:

 

 

Sutra počinje!

 

 

Link to comment

Evo zašto će radovi trajati 72 nedelje:

Quote

O kakvom obimnom poslu se radi možda se najbolje uočava po dinamici radova koja će biti izvedena u „Vukovom spomeniku“. Čak 24 nedelje biće potrebno da se završe svi radovi od uvođanja izvođača na gradilište, transporta do međuskladišta, izrade pomoćnih alata za demontažu, kao i same pripreme za demontažu, koja podrazumeva, između ostalog, pripremu stepenica, limove i drugo. Sam postupak demontaže predviđeno je da se sprovede između šeste i 24 sedmice.

Sledi postupak kompletnog čišćenja gradilišta, uporedo sa kojim počinju građevinski radovi na prosecanju, izradi oslonaca i svemu što je neophodno da bi se pristupilo prvoj fazi montaže eskalatora koja traje 20 nedelja. Nakon toga izvođač radova ulazi u drugu fazu, koja će biti nešto kraća, da bi se na kraju pristupilo završnim građevinskim radovima, testiranju i primopredaji objekta „Infrastrukturi železnice Srbije“.

pa sad, šta reći?

  • Haha 1
Link to comment

Da je za slicno vreme, pre 100 godina, napravljen Empire State Building

 

Quote

The Empire State Building officially opened on May 1, 1931, forty-five days ahead of its projected opening date, and eighteen months from the start of construction

 

  • +1 4
Link to comment

aj kad se razbacuju milijardama, šta zna običan čovek šta je milijarda, ali 24 nedelje... kao da smo svi teško retardirani pa ne znamo koliko traje jedan dan

Link to comment

Pominje li se uopšte više novi sistem naplate karata, ili je onim snimkom ta priča završena i turci ostaju?

Mislim, prvi maj je za 4 dana, od čega su 2 radna. :lolol:

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment

Ma mraki opusti se, ako krenu sutra da menjaju sistem trebace im bar pola godine da odrade, pod uslovom da rade kako treba. Tisina govori da se to stavilo adakta za sada. Ja ne ocekujem nista jos bar godinu dana.

Link to comment

Ma samo mi je interesantna tema. :fantom:
Rekao sam odmah da od toga nema ništa u skorijem roku, ali fenomenalno je kako je cela priča gurnuta pod tepih.
Jel bio predlog uopšte na skupštini grada?

Edited by mraki
Link to comment

Meni ističe ona mesečna personalizovana i ja otišao u BusPlus da je produžim i žena koja radi tamo mi kaže:
Možete da platite još maj, pa na kraju meseca će se više znati, mi sad ne znamo ništa...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...