Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

najbolji fudbaler planete a i sire svih vremena a i duze
Ovo treba da stoji kao podnaslov topica. Ili eventualno ono: to sto ne igra ne mora da znaci da nece dati gol. :ziga:
Link to comment

mislim da je doslo krajnje vreme da izbacimo iz upotrebe smajlije, ili bilo koje druge znakove pri pominjanju Njega, jer jednostavno nismo dostojni. takodje, zahtevam od nadleznih organa da ostro sankcionisu bilo kakvo pominjanje Njegovog imena u ubuducem forumskom pisanju. predlazem da se takvi izgrednici kazne kamenovanjem, lomljenjem prstiju i vadjenjem ociju. svestan sam da su ove kazne blage, ali ipak se trebamo drzati nekih pravila prastanja i velikodusnosti. i On je poznat po tim vrednostima.

Link to comment

jbt četvrtak je još bolji od nedelje :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: ukinuće ova vanredna kola moćnici, sigurnoidem , u spokojan sanlaku noć :ziga:

Link to comment

1 gol 99.7% :ziga: 2 gol - 5 igraca atletika zabezeknuti i puni strahopostovanja gledaju :ziga: tako da niko nije pratio onog nesrecnika kojem nije bilo tesko da se upise3 gol - cista asistencija velemajstora koji je u buketu igraca u dresovima veoma prijatnih boja pronasao saigraca i pogodio ga veoma precizno tako da ovome nije bilo tesko da zavrsi zapoceto.4 gol - golman izlazi sa svoga gola da pokrije :ziga: tako da Munitisu i nije bilo tesko da se upise5 gol - majstorija velemajstorasve u svemu kada je golman atletika skinuo onaj volej :ziga: - sam je na sebe navukao petardu i neka mu sluzi za primjer sta ce mu se desiti slijedeci put ako se bude tako drsko ponasao

Link to comment
1 gol 99.7% :ziga: 2 gol - 5 igraca atletika zabezeknuti i puni strahopostovanja gledaju :ziga: tako da niko nije pratio onog nesrecnika kojem nije bilo tesko da se upise3 gol - cista asistencija velemajstora koji je u buketu igraca u dresovima veoma prijatnih boja pronasao saigraca i pogodio ga veoma precizno tako da ovome nije bilo tesko da zavrsi zapoceto.4 gol - golman izlazi sa svoga gola da pokrije :ziga: tako da Munitisu i nije bilo tesko da se upise5 gol - majstorija velemajstorasve u svemu kada je golman atletika skinuo onaj volej :ziga: - sam je na sebe navukao petardu i neka mu sluzi za primjer sta ce mu se desiti slijedeci put ako se bude tako drsko ponasao
sve je tačno, da tačnije ne mož biti :Hail: dodao bih samo momenat - kada :ziga: viče svom odbrambenom saigraču prilikom pravljenja penala za Atletiko: "Ne diraj ga ćelavi, sviraće stoka penal".Nije poslušao :ziga: , popiće klupu u nedelju
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...