Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

danas popodne idem kod ortopeda da mi polomi 1 prst u cast i slavu :ziga: prsta. :Hail::ziga:
:Hail: zakaži i meni za sutra molim te. ako nije kasno... :Hail:
Link to comment
NIKOLA RUTINERNikola žigić odigrao je 11. meč sa Rasing Santander ove sezone i postigao deveti gol. Reprezentativac Srbije bio je strelac, ponovo nogom, na gostovanju Sportingu iz Hihona.- To polako postaje rutina. Naravno, sve je ponovo bilo uz zasluge cele ekipe. Ja sam samo odradio ono što se od mene očekuje i traži - dao sam gol! Bilo je prilično napeto pred meč u Hihonu, imali smo 33 boda, a klubovi iz opasne zone zabeležili su pobede. Sada se lakše diše - kaže žigić.Francuzi su zabeležili dve minimalne pobede (1:0) nad Litvanijom?- Da li je 1:0 ili 5:0, na kraju vredi isto - tri boda! Video sam snimak druge utakmice, jedan gol su dali Francuzi, ali čitav meč su napadali. Nije lako probiti bunker, to se mnogo puta pokazalo - podvukao je žigić.
:Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
NIKOLA RUTINERNikola žigić odigrao je 11. meč sa Rasing Santander ove sezone i postigao deveti gol. Reprezentativac Srbije bio je strelac, ponovo nogom, na gostovanju Sportingu iz Hihona.- To polako postaje rutina. Naravno, sve je ponovo bilo uz zasluge cele ekipe. Ja sam samo odradio ono što se od mene očekuje i traži - dao sam gol! Bilo je prilično napeto pred meč u Hihonu, imali smo 33 boda, a klubovi iz opasne zone zabeležili su pobede. Sada se lakše diše - kaže žigić.Francuzi su zabeležili dve minimalne pobede (1:0) nad Litvanijom?- Da li je 1:0 ili 5:0, na kraju vredi isto - tri boda! Video sam snimak druge utakmice, jedan gol su dali Francuzi, ali čitav meč su napadali. Nije lako probiti bunker, to se mnogo puta pokazalo - podvukao je žigić.
:Hail: :Hail: :Hail:
:ziga: ne podvlači, on zavlači... :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment

Isao sam juce da polomim 1 prst.:Hail: :ziga:Guzva kod ortopeda je bila neopisiva, vise hiljada ljudi se sjatilo ispred ortopedske klinike. Svi su trazili da ih primi doktor i da im polomi 1 prst. Intervenisala je i narodna milicija.:Hail: :ziga:Nisam stigao do doktora, ali mi je starija gospodja, u komesanju mase, pala preko ruke i polomila prst.:Hail::ziga:Sada sam srecan, da Podvucem na kraju izlaganja, jer i ja imam slomljen 1 prst.:Hail: :ziga:PS: :Hail::ziga: je na zalost bio juce i mislima daleko od Derbija, jer bi inace dao bar 3 komada Armejcima, pa bi Crvena i Jedina slavila sa 2:3...

Link to comment

Racing Santander vs Betis Preview 12/04/2009 La Liga / Primera DivisionThis is a great chance for Racing to escape the dangerous zone with another win, having beaten Sporting in Gijon last weekend. Betis draw with Numancia in an enthralling encounter in a match that could have gone either way.žigić guarantees success :ziga:Nikola žigić scored another goal for Racing and thus provided basis for another victory. Sporting Gijon were the better team in the large periods of the match but they simply couldn?t convert.O mighty, o :ziga:...Protiv :ziga: simply nema resenja...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...