Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Budala taj Klark, pazi kako ponosno priča o sebi u trećem licu: "Whatever happens tomorrow, I can sleep soundly in my bed because I know I have made the right decision, in how Lee Clark goes about the football work and his business." Kako Li Klark dere jarca?Da sam ja nešto :ziga: ne bih mu oprostio. Ali on je veći čovek od mene, pa možda i hoće...

Link to comment
http://sport.blic.rs...ngu-nisam-videoMi pričamo o treningu!?Ako vam iko kaže da preskačem treninge,ako vam trener kaže da preskačem treninge, i svi to čujete, onda je to - to.Mislim, možda sam propustio jedan trening ove godine,Ali ako neko kaže "on ne dolazi na treninge",to može da bude jedan trening, od svih treninga ove godine i dovoljno je.Ako ne mogu da treniram, ne mogu da treniram čoveče,kad sam povređen, povređen sam.Toliko je prosto.Ali nije u tome stvar.Uopšte nije u tome stvar, ako znate šta hoću da kažem.Ali lako je pričati, lako je svesti to sve na trening,Mi sedimo ovde, ja bi trebalo da sam igrač ove lige,a mi smo ovde i pričamo o treningu.Mislim, slušaj... pričamo o treningu.Ne o utakmici.Ne o utakmici,Ne o utakmici,mi pričamo o treningu.Ne o utakmici,Ne, ne o utakmici na koju izađem da izginem,i odigram svaku kao da mi je poslednja.Ne o utakmici, mi pričamo o treningu.Mi pričamo o treningu čoveče,mislim koliko je to blesavo, mi pričamo o treningu.Znam da bi trebalo da sam tamo.Znam da bi morao da budem primer drugima, znam to.I ne guram to u stranu, znaš, kao da ništa ne znači.Znam da je važan. Znam, iskreno znam.Ali mi pričamo o treningu čoveče.O čemu mi pričamo? Trening!?Pričamo o treningu čoveče.Pričamo o treningu, pričamo o treningu.Ne pričamo o utakmici, nego pričamo o treningu čoveče.Kada uđete u arenu, i vidite me da igram,vi me vidite kako igram, zar ne?Vidite me kako dajem sve od sebe?Ali mi pričamo o treningu trenutno, mi pričamo o tre...Slušaj čoveče, čujem šta pričaš, i meni je to čudno,ali mi pričamo o treningu.Čak ni ne pričamo o utakmici.O pravoj utakmici, kada je bitno.Mi pričamo o treningu.Kako dođavola da poboljšam svoje saigrače tako što ću ja trenirati? Edited by nemoderisani
Link to comment

"On je napadač izuzetnih kvaliteta. Njegovo ponašanje i posvećenost koje prikazuje na treninzima i mečevima su fenomenalni. Bilo je raznih glasina u bliskoj prošlosti, ali smo razgovarali i sada smo u odličnim odnosima. Sviđa mu se klub i grad i želi da ostane, a golom protiv Čarltona mi je dokazao neke stvari", rekao je Klark."ceo clanak

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...