Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Vraćaju se Birmingemunđani u PL sledeće sezone sa :ziga: ili bez :ziga: jer je :ziga: ovim golom to omogućio.Prvi gol kluba u sezoni da postigne :ziga: - to je najava neverovatno uspešne sezone i posebna čast.U to ime :ziga:

Edited by fanjo
Link to comment
Trener Birmingema: Žigić mi je golom dokazao neke stvariN. Todorović | 19. 08. 2012. - 16:47h | Komentara: 1Trener Birmingema Li Klark nije štedeo reči hvale na račun :ziga: , koji je spasio klub poraza od Čarltona u prvom kolu Čempionšipa golom u četvrtom minutu nadoknade za 1:1.235785_zigic-nikola-foto-afp_f.jpg?ver=1345388319 :ziga: je ušao u igru u 85. minutu i nije mu mnogo bilo potrebno da zatrese mrežu rivala za osvojen bod na startu nove sezone.Time je :ziga: na najbolji način odgovorio na priče o eventualnoj prodaji, jer je pokazao da je itekako potreban Birmingemu, kao i da zaslužuje veću minutažu."On je napadač izuzetnih kvaliteta. Njegovo ponašanje i posvećenost koje prikazuje na treninzima i mečevima su fenomenalni. Bilo je raznih glasina u bliskoj prošlosti, ali smo razgovarali i sada smo u odličnim odnosima. Sviđa mu se klub i grad i želi da ostane, a golom protiv Čarltona mi je dokazao neke stvari", rekao je Klark.
:ziga: ne mora da dokazuje svoje postojanje, :ziga: postoji. I tačka. Glupi, neuki Britanac. Ali polako, milosrdan je :ziga:
Link to comment

Sa malim zakasnjenjem:Hvala ti :ziga: sto si mi sa postignutim golom doneo u subotu 115 EU :ziga:I jos u 94. more li sladje :ziga:Hvala ti jos jednom :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:

Link to comment

Плиз мејк Владан Лукић дисапир :ziga:Плиз мејк Маза дисапир :ziga:Плиз мејк Горан Весић дисапир :ziga:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...