Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Zatim je na scenu stupio srpski reprezentativac :ziga: i sa dva pogotka dotukao rivala. Prvo je u 32. minutu na asistenciju Serana levom nogom sproveo loptu u mrežu, a u 40. je odlično šutirao sa 20-ak metara i pogodio donji levi ugao gola golmana Kelermena. Bio je to žigićev osmi gol od povratka u Santande
:ziga: ajmo neki klip da se postavi
Link to comment

opet ta nedelja...popodne. telefon zvoni.moj otac, fudbalski zaljubljenik u 70.toj progovara: "Sine, žiga dao samo dva gola". Priceless. :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: hvala mom, ali i :Hail: ocu

Link to comment
opet ta nedelja...popodne. telefon zvoni.moj otac, fudbalski zaljubljenik u 70.toj progovara: "Sine, žiga dao samo dva gola". Priceless. hvala mom, ali i :Hail: ocu
:Hail: :Hail: :Hail:
Zatim je na scenu stupio srpski reprezentativac smiley_hail.gif i sa dva pogotka dotukao rivala. Prvo je u 32. minutu na asistenciju Serana levom nogom sproveo loptu u mrežu, a u 40. je odlično šutirao sa 20-ak metara i pogodio donji levi ugao gola golmana Kelermena. Bio je to žigićev osmi gol od povratka u Santande
:ziga: ne sprovodi loptu u mrezu, ona kad ga vidi sama tamo odlazi
Link to comment
opet ta nedelja...popodne. telefon zvoni.moj otac, fudbalski zaljubljenik u 70.toj progovara: "Sine, Žiga dao samo dva gola". Priceless.hvala mom, ali i :Hail: ocu
i :Hail::ziga: majci sto :ziga: je rodila.:ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...