Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Изнимна ми је част хиљадити пост ставити у славу највећег сина нашег народа, народности, националних мањина и етничких и религијских заједница.Хвала ти што постојиш да нас чиниш срећнима, о пресвијетли :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:

Link to comment
Malo je reći dobro jutro :ziga: Al da ga zameni u 70-tom...hm. Mislim da bi ginis radio...
Pa povredio se u toku davanja četvrtog gola.
:ziga: je izasao sam u 70. jer je pretilo kolektivno samoubistvo u Leedsu. A :ziga: je 1 i mersiful™, postedeo je 798.800 zivota (prema poslednjem popisu)
Link to comment

BBC javlja: Leeds United have sacked manager Simon Grayson after three years in charge at Elland Road.Ziga urucio otkaz Graysonu :Hail: :ziga:

Link to comment
We love you :ziga:Cos you score goals superbWe love you :ziga:Cos you're a lanky SerbWe love you :ziga:Cos you play for the Blues
He's big he's tall he'll score four past you all it's :ziga:!
:ziga:
Link to comment

Proklet da sam i seme mi se zatrlo, pa ja tek sada vidim ovo.Svašta sam napravio u životu, ali ako budem goreo u paklu, nemam sumnju šta će biti razlog.:ziga: je velik, :ziga: oprasta, :ziga: će naći razumevanja u svom milostivom :heart: za idiota kakav sam ja!

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...