Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Захваљујући његовом височанству :ziga: , и брат Пантела доказао свој квалитет расни голгетера прекаљеног у виду гола пута четири. :ziga:

Link to comment
pa to je zato sto nam je takva struka. inace, ja mislim da ce se slicna stvar desiti i u kosarci, ali ce tu pad biti veci zato sto smo tu bili na vrhu. kazi mi koji su to treneri koji ce forsirati moderan fudbal i koji ce praviti kvalitetne igrace?! ako pogledas nasu mladu reprezentaciju unazad deset godina videces kako razmisljaju nasi trneri - fizicki najjaceg staviti da igra stopera, nema veze sto je spor i sto ne ume da doda prvom do sebe, bitno je da je jak. tehnicki najgoreg staviti da igra zadnjeg veznog, pod uslovom da je borben (u nasem slucaju uglavnom znaci da je najveci dziber u ekipi). visokog igraca tutnes da igra spica, nema veze sto je spor i sto ne moze da pretrci odbrambenog igraca. cim je neko brz odmah je krilo, bez obzira sto mu je centarsut nikakav pa zato ni od ovog visokog balvana nema neke vajde. takve ekipe mogu cak i da imaju neku prodju u mladjim kategorijama posto mogu da prebiju konkurenciju ali zato su igraci uglavnom kurac kada pocnu da igraju ozbiljan fudbal.
Samo da ga prijavim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...