Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Niko ovde ne govori o statističkom učinku igrača u pojedinačnom smislu, već govorimo o sposobnosti da se učestvuje u igri. Dakle, pođimo od osnova. Da li je brz, agilan, okretan, hitar, kakva mu je tehnika vođenja lopte, kakva mu je tehnika prijema u mestu, kakav mu je prijem u trku, razume li igru, ume li da uputi pravovremeni pas, kakav mu je šut unutrašnjim a kakav spoljašnjim hrptom stopala, ima li tehniku šuta, raspoznaje li situacije pred golmanom (kada kakav šut treba uputiti), kakav mu je pregled igre, kako se kreće, da li je agresivan, ima li sprint, ima li dribling iz mesta, ima li dribling u svaku stranu, kako igra 1 na 1, šutira li levom i desnom nogom, koliko je agresivan, kakav je u skok igri laugh.gif i kako sve to koristi u igri. Ume li da šutne penal biggrin.gif Mogu se složiti da žigić ima neke naprednije parametre u odnosu na svoju visinu. Na primer, razume igru, uputi dobar pas i slično, ali isto tako u gomili slučajeva pravi gluposti, odbija se lopta u njega, zagubi se u njenom vođenju. Ali se nikada neću složiti da on može da igra na nivou ozbiljnog, reprezentativnog fudbala. Jednostavno nam treba drugačiji profil igrača.
Link to comment

1 mene. 1 oštroumna rasprava da li reprezentacija treba igrati u špicu sa dve lisice ili 1 konjem i 1 lisicom. Naravno, većina je za konja i lisicu, jer je time u teoriji pokriveno više opcija, a što u praksi ne mogu da sarađuju to je drugo pitanje...

Edited by Filipenko
Link to comment

/Izvini, :ziga: ne mislim ovo stvarno./Ali, ljudi, zar ne mislite da preozbiljno shvatate ovaj topik?Oprosti, :ziga:, o najveći. Suzbijao sam jeres, grešan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...