Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

mislis ovaj recept
neeeee! to jeprijateljska, pa im je :ziga: prijateljski dao samo 1 gol. Vidis da je namerno gadjao stativu posle, tolko mu ih je bilo zao da nije hteo da ih rasplace dodatno...
Link to comment
pod hitno uvesti nobela za sport!:ziga::Hail::ziga:
Ne bogohuli!! Jedina ozbiljna nagrada za sport je zlatni :ziga: . Jedini je problem sto :ziga: osvaja zlatnog :ziga: u svake godine. Edited by lo zingaro
Link to comment

u brazilu 2014. idemo na titulu!!!

:ziga:: „Nema povlačenja“IZVOR: B92, ZURNAL.RSSrpski reprezentativac :ziga: rekao je da još uvek nema nameru da se povuče iz nacionalnog tima, prenosi „Sportski žurnal“.Posle debakla u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2012. godine, Dejan Stanković i Nemanja Vidić su rekli da su protiv Slovenije odigrali poslednju utakmicu u dresu reprezentacije, ali njihovim putem neće krenuti i :ziga:.„Nema povlačenja. Nikada nisam ni razmišljao o tome, a kamoli da sam negde to izgovorio. Ko god bude bio selektor, rado ću se odazvati na njegov poziv. Dok me zdravlje služi potrudiću se da pružam maksimum za nacionalni tim, jer je to za mene uvek bilo nešto posebno. Naravno sve će zavisiti od toga da li će selektor, Petrović ili neki drugi, mene imati u viziji. U suprotnom nema ljutnje“, rekao je :ziga:. :ziga: je istakao da mu je teško palo propuštanje još jednog Šampionata ’Starog kontinenta’, ali da je uveren da će ’orlovi’ uspeti da se plasiraju na Svetsko prvenstvo u Brazilu 2014. „Mi smo u ovim kvalifikacijama dali maksimum. Svi počev od ljudi u Fudbalskom savezu Savezu, stručnog štaba i igrača su želeli da odemo na završni turniru, ali eto, neke stvari se nisu poklopile. Šta da se radi, život ide dalje“, istakao je :ziga:, „Moramo iz svega ovoga da izvučemo pouke i zbijemo redove i u kvalifikacije za Svetsko prvenstvo uđemo bez pritiska, koji nas je pratio tokom ovih kvalifikacija. Imali smo sve u našim rukama, ali ponekada je i sreća potrebna da bi se došlo do cilja. A mi je u ovim kvalifikacijama nismo imali“.
:ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...