Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

A sasvim je logicno i da moj 1111. post bude Njegov, jer ciji bi bio? :ziga: Bas kao sto ce i 11111. takodje biti :ziga: A :ziga: ce mi dati snagu da istrajem i do 111111. posta, koji ce takodje, razume se, biti Njegov :ziga:A veliki :ziga: ce mi oprostiti moju ruznu proslost, jer moj 1. post nije bio Njegov :ziga:

Edited by Nikodije
Link to comment
:ziga: korak do Evertona
Trenira u Birmingemu i čeka odlazak u Everton. :ziga: treba u najkraćem roku da napusti novog drugoligaša i preseli se prema poslednjim najavama u Liverpul. Ne u klub sa “Enfilda”, već u komšijski tabor. Menadžer Dejvid Mojes želi da kupi :ziga: i izdvoji za njega šest miliona funti, prenosi „Sport“!Plavo-beli traže malo više, kako bi im se u potpunosti za godinu dana isplatio :ziga: dolazak iz Valensije. Opcija za :ziga: povratak u Španiju je u drugom planu, pošto je Rasing u finansijskim problemima, a Malaga je već dovela dva napadača, plus iskusni Rud Van Nisterloj. Ukoliko se slože kockice sa Evertonom, :ziga: čeka ugovor na tri godine, a i njegova želja je da i dalje trese mreže u Premijer ligi.
malo im trofej posle 100 godina i sto je oterao iz kluba skotsku pijanduru i hongkoskog lopova :isuse::ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...