Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Vidjećemo da li će :ziga: udostojiti Liverpulđane time što će istrčati na Enfild na Veliku Subotu, to će biti znak.:ziga: određuje kad je crveno slovo

Link to comment
:ziga: Hoce li sutra pokazati par fazona Gyanu? Bas simpatican igrac, bilo bi bezveze da od Svetskog Prvenstva nije gazio po travi u isto vreme kad i :ziga: . Edited by casperbgd
Link to comment

ko su ovi paćenici u plavim dresovima što igraju protiv Sandrlenda, što ne mogu da se sastave sa loptom i životom, kao da im fali nešto, Svjetlost Koja Obasjava Sve, Smisao Igre, Radost Života, jednom riječju :ziga:Hvala :ziga: na golu u Kragujevcu, što je navodio Evandrovu loptu i pokazao Mikiću kako da učini ono čemu je :ziga: udahnuo smisao :Hail::ziga::Hail:

Link to comment

ja se prikljucujem. Odoh na kbc, a vi mi javite kad zlimodovi konacno prihvate Istinu o :ziga:. Ako knorim, umreo sam za slavu :zige:, moje ce biti carstvo nebefudbalsko.:Hail::ziga:

Link to comment

u slavu :ziga: , pozdravljam vas braco i sestre, mozda poslednji put. :ziga: razume zasto ne pijem vodu vec drugi dan (samo pivo) - a zlimodovi nek me nose na dusi - :ziga: ce svima oprostiti.:Hail::ziga:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...