Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Jos sam u suzama radosnicama! Jutros rano oko 3:00 cuo :ziga: inu izjavu za Bee92! Cudo! Slika mi se izbistrilala na televizoru! CUO SAM NJEGOVE RECI!!!:ziga::Hail::ziga:

Link to comment

An administrator has accepted your registration request or email address change at Birmingham City FC Forum. You may now log in :ziga: :ziga:

Edited by Kayser
Link to comment
An administrator has accepted your registration request or email address change at Birmingham City FC Forum. You may now log in :ziga: :ziga:
srecnice :ziga:
Link to comment
This cup success is his. He won the qtr final He dragged us baxk into the semis when we were dead and buried. He scored in the final.
:fantom:
he's no savo missalotovitch
:D
That's reminded me of my earliest memories as a blues fan Hearing kids at school, and blues on the terraces going "savooo savooo savoo" after every howler made It was the original "du du du du...effing useless!" ahaha.
:D
This is what it's like to be Zigic This is what it's like to be tall This is what it's like when everyone around you is small around you is small, around you is small Sang whilst standing on seats/anything to make you taller.
:Hail::ziga::Hail:
Link to comment
:ziga: veliko popodne"Birmingem je juče mogao da pobedi Arsenal na samo jedan način, upravo onaj koji je Mekliš :ziga: primenio. I za sistem 4 – 5 – 1 kakav je prodao Vengeru, morao je imati :ziga:. Nije mu dozvolio Odbio je da ode u Santander, što se sada čini kao je prosto stvar proviđenja."
Link to comment
:ziga: veliko popodne"Birmingem je juče mogao da pobedi Arsenal na samo jedan način, upravo onaj koji je Mekliš :ziga: primenio. I za sistem 4 – 5 – 1 kakav je prodao Vengeru, morao je imati :ziga:. Nije mu dozvolio Odbio je da ode u Santander, što se sada čini kao je prosto stvar proviđenja."
Kakva vera, kakav podviznik je pisao ovaj tekst!!!"Zbog toga je :ziga: bio ključ, na onom peharu bi trebalo da ugraviraju :ziga: , jer je :ziga: svom timu stvorio uslov da napiše istoriju.":Hail::ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...