Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

pokloni se nevernice!
Primecujem 1 idolopoklonstvo u tvom postu. Reportovao sam te po vise osnova. :ziga: nije tamo neki Bog da mu se klanja po forumskim crkvama, dzamijama & sinagogama, On je vazduh koji disemo, sunce koje gledamo, zemlja po kojoj hodamo, trava koju pusimo, hrana koju jedemo, pice koje pijemo i sutra kojem se radujemo. Kad vam :ziga: bude poslao Marvinojsija da vam polupa te lazne idole nemoj posle da se zalite Hattoriju. <_<
Link to comment
Trener Birmingema Aleks Mekliš izjavio je posle veličanstvene pobede nad "topdžijama" da mu je osvajanje Liga kupa najveći uspeh u karijeri, ali da ga u nastavku sezone čeka još mnogo posla:- Da dođem u Englesku i osvojim trofej, da sa "malim" Birmingemom pobedim moćni Arsenal - to je moj najveći uspeh u karijeri, to je ostvarivanje dečačkog sna!
MekDzilas jos ne shvata sta mu je najveci uspeh u karijeri <_<
Primecujem 1 idolopoklonstvo u tvom postu. Reportovao sam te po vise osnova. :ziga: nije tamo neki Bog da mu se klanja po forumskim crkvama, dzamijama & sinagogama, On je vazduh koji disemo, sunce koje gledamo, zemlja po kojoj hodamo, trava koju pusimo, hrana koju jedemo, pice koje pijemo i sutra kojem se radujemo. Kad vam :ziga: bude poslao Marvinojsija da vam polupa te lazne idole nemoj posle da se zalite Hattoriju. <_<
+1ali za bold :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...