Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

The Sun
NIKOLA ZIGIC found himself mocked by the fans in the Trevor Brooking Stand.They sang 'Does the circus know you're here?'Yet Birmingham's 6ft 7in Serb striker had the last laugh as he floored West Ham for the second time in 11 days.Those circus jibes from the home supporters would have been more appropriate had they been aimed at some of their own players - particularly the three strikers in bright orange boots.Yet a number of clowns would probably take offence at being compared to Victor Obinna and Carlton Cole.Their future may be orange but it certainly is not bright.Not if they keep playing like this.
:ziga:
Link to comment
Those circus jibes from the home supporters would have been more appropriate had they been aimed at some of their own players - particularly the three strikers in bright orange boots.:ziga:
Они циркус јибес из куће присталица би било прикладније да су биле усмерене на неке од својих играча - посебно три нападача у светло наранџасте чизме.
Pokazao je :ziga: da su igrači u svetlo narandžaste čizme cirkuzanti.
Link to comment
Rano smo pomislili da je ovaj nešto shvatio:Koga on poredi.Debil.
To je bre jedan anti :ziga: ... ali poslednji pecat je polomljen, njegovo vreme je proslo...
newspaperai.jpg
Kad je Backa Planka Promenila ime? :blink:
- Dosta su ga kritikovali i to ponekad i žestoko, ali nam je on mnogo pomogao u poslednjim utakmicama. Uvek predstavlja opasnost i sada stvarno znamo kako da igramo sa njim. Pronalazimo se sve bolje i bolje što se vidi i po nasoj igri na poslednjim utakmicama. Prosto smo "oživeli", a na poslednjih par susreta bili smo sjajni. Mislim da se engleski fudbal sada prilagodio, mada nam upravo Žigić pruža mogućnost da igramo i drugim stilom ukoliko moramo, daje nam priliku da ugrozimo protivnički gol, kao što je to bio slučaj na susretu sa Vest Hemom, izjavio je Larson.
Cudo! :ziga: je oziveo mrtve! :Hail:Jel nekome treba jos dokaza ??? angry.gif PS: molim moderatore da ove sto kvare harmoniju vecnog carstva :ziga: inog prebace u propast pakla ostalih topica...PPS: Sta je jos potrebno da topic o :ziga: bude pinovan? Ovde se neki moderatori ozbiljno igraju sa svojom sudbinom. Strasni sud je blizu. Mada, znamo mi na koju kartu vi igrate - :ziga: je milostiv, oprostice vam i ako se u zadnji cas pokajete...
Link to comment

Samo da obavestim javnost da su neprijatelji ovog topika (imam odredjene indicije ko je u pitanju) juce pokusali atentat na mene i moju licnost, gurnuvsi me sa stepenica.Tortura se nastavila u tzv. Domu zdravlja, gde su me tzv. doktori podvrgli mucenju i ispitivanju. Prvo su me boli spricevima sa Sodium pentotalom, ali nista im nisam rekao. Ni gde obozavamo :ziga: ni ko su clanovi zajednice. Posle su me poslali kod mucitelja za oci. Tu su mi prvo sipali zivu sodu u oci, a ondak su me terali da resavam nekakve nizove brojeva, matrice i ostale kurce. Nisam bio siguran sta je svrha toga, ali opet sam ih zajebo - sve sam uradio naopako.Na kraju su pokusali da me slome tako sto su mi stavili glavu u stegu i usmerili death ray u oba oka. Tu sam vec mislio da je kraj, ali mi je sama pomisao kako bi se :ziga: junacki drzao da je na mom mestu, pomogla da izdrzim. Opet im nista nisam rekao, a ni suzu pustio (plakao sam kasnije, u kupatilu). Eto, sad znate da nam rade o glavi, otvorite cetvore oci i citajte Turgenjeva!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...