Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Meni se Engleska sviđa, ne mrdam odavdeMnogi igrači nisu oduševljeni životom u Britaniji, običajima, klimom, hranom... Kako ste se vi snašli?- Iskreno, meni je na Ostrvu lepo. Vulverhempton je simpatičan gradić, ali je Birmingem odmah pored i tamo se sve dešava. Zapravo, svi igrači Vulvsa žive u Birmingemu. U tom delu Engleske nije toliko kišovito, ali meni generalno život na ostrvu ne smeta, navikao sam se i uživam. Ne razmišljamo da uskoro odlazim odavde.
:ziga: :ziga: :ziga:
Link to comment
Andrija Kaluđerović (rođen 5. jula 1987 u Bačkoj Topoli) je srpski fudbaler koji trenutno igra za beogradsku Crvenu zvezdu, a igra na poziciji napadača.
Где :ziga: прође, ту коров не расте! :Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment

Sebastian ZNA :ziga: :ziga: :ziga:- Dosta su ga kritikovali i to ponekad i žestoko, ali nam je on mnogo pomogao u poslednjim utakmicama. Uvek predstavlja opasnost i sada stvarno znamo kako da igramo sa njim. Pronalazimo se sve bolje i bolje što se vidi i po njegovoj igri na poslednjim utakmicama. Prosto je "oživeo", a na poslednjih par susreta bio je sjajan. Mislim da se sada prilagodio na engleski fudbal, mada nam upravo Žigić pruža mogućnost da igramo i drugim stilom ukoliko moramo, daje nam priliku da ugrozimo protivnički gol, kao što je to bio slučaj na susretu sa Vest Hemom, izjavio je Larson.

Link to comment
- Dosta su ga kritikovali i to ponekad i žestoko, ali nam je on mnogo pomogao u poslednjim utakmicama. Uvek predstavlja opasnost i sada stvarno znamo kako da igramo sa njim. Pronalazimo se sve bolje i bolje što se vidi i po njegovoj igri na poslednjim utakmicama. Prosto je "oživeo", a na poslednjih par susreta bio je sjajan. Mislim da se sada prilagodio na engleski fudbalMislim da se sada engleski fudbal prilagodio na :ziga: , mada nam upravo Žigić pruža mogućnost da igramo i drugim stilom ukoliko moramo, daje nam priliku da ugrozimo protivnički gol, kao što je to bio slučaj na susretu sa Vest Hemom, izjavio je Larson.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...