Jump to content

Žiga


harper lee

Recommended Posts

:Hail: je uvek plasio defanzivce. jel moze neko da iskopa onu izjavu nenada djordjevica kada je ziga potpisao za rasing?
Link to comment
:Hail: je uvek plasio defanzivce. jel moze neko da iskopa onu izjavu nenada djordjevica kada je ziga potpisao za rasing?
Ево, нашао сам:
"Овом планетом ходи један див, са косом виле и лицем анђела. О фудбалу зна све. Голови су му другови, победе сестре. Волео бих да му се увучем у копачку и да тамо склупчан др'шћем од милине. Његово име је :Hail: " - Ненад Ђорђевић, капитен Партизана, коментарише Жигићев прелазак у Расинг Сантандер.
Link to comment

O Boze... koliko dugo vec pratim topic (sa odusevljenjem naravno), a nisam ostavio ni jedan :Hail: Izvini, :Hail: ... stidim se!!!edit: uplasio sam se da je 666. post na ovoj svetoj temi ujedno i moj prvi... ali sada videh da ipak imam 1 post pre ovog... kakvo bi to Zigoprokletstvo bilo za mene, ne smem ni da pomislim!

Edited by Segundo
Link to comment

Oglas licne prirodeJa, Marathonman, pri cistoj svesti i zdravom razumu, javno se odricem svog tasta Dragomira jer je gledajuci kako sa loptom barata jedan :ziga: izjavio sledece pred vise svedoka:"Ovaj je glup kao Kezman, a spor kao Savo Milosevic!"P.S. Ne priznajem ni njegove dugove pocinjene u moje ime i na moj racun.Uctiv,MM

Link to comment
Oglas licne prirodeJa, Marathonman, pri cistoj svesti i zdravom razumu, javno se odricem svog tasta Dragomira jer je gledajuci kako sa loptom barata jedan :ziga: izjavio sledece pred vise svedoka:"Ovaj je glup kao Kezman, a majmun kao Savo Milosevic!"
Malo je odreći se angry.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...