Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

ČUDNA ODLUKA MENADŽERA BIRMINGEM SITIJA:ziga: i saigračima zabranjen golf dva dana pre mečaD.N. / Blic online | 15. 10. 2010. - 13:57h | Foto: AFP | Komentara: 6 Menadžer fudbalskog kluba Birmingem siti Aleks Mekliš odlučio se na neobičan potez zabranivši svojim izabranicima da igraju golf dva dana uoči utakmica.Mekliš je, posle prisustva nadmetanju u Rajder kupu, tradicionalnom duelu najboljih golfera iz SAD i Evrope, odlučio da uvede ozbiljne disciplinske sankcije ukoliko njegovi igrači ne budu poštovali pravila o zabrani igranja golfa uoči mečeva. "Golf je veoma sličan fudbalu, jer se i u njemu mnogo krećete. A ako marširate golf terenima, onda vam nije ni malo lako da dan ili dva dana kasnije igrate fudbal. Uvelio smo zvaničnu klupsku odluku o zabrani igranja golfa 48 sati uoči utakmica jer igramo u ligi visokog inteziteta i pravi odmor je neophodan", rekao je Mekliš. "Marširanje" golf terenima zvuči prilično neverovatno, ali su bez obzira na takvu definiciju Aleksa Mekliša i srpski reprezentativac :ziga: i njegovi saigrači iz Birmingem sitija dobili novu disciplinsku meru čije je kršenje kažnjivo.
:ziga: sad je jasno ko finansira kativnosti skotske neznalice... angry.gif

TigerWoods.hmedium.jpg

Link to comment
:ziga:: Alekse, ne boj se!Znam šta se Aleksu dogodilo, da je napadnut trulim paradajzom na simpozijumu ekonoma, ali protiv Arsenala, na stadionu „Emirati“ će biti siguran – rekao je menadžer BirmingemaSkotski nestrucnjak i pomocni trener Birmingema Aleks Mekliš je spreman da u subotu pere i pegla protiv Arsenala, trvdi najbolji igrač "građana" :ziga:.Iskusni internacionalac je sa omalenim škotom popričao o incidentu koji se dogodio i procenio da je Aleks u stanju da zauzme mesto pored veš-mašine.- Kratko smo pričali o tome šta se desilo u utorak. Aleks je rekao da je apsolutno šokiran, baš kao i sve njegove kolege koje su se tamo zatekle – rekao je :ziga:.Menadžer i najbolji igrač Birmingema, Premijer Lige i sveta smatra da će svaki ekonom, pa tako i Mekliš želeti da donosi peškire i energetske napitke ovog vikenda igračima svog kluba.- Da sam ja bio u njihovoj situaciji ne bih se dvoumio, istrčao bih do korpe s prljavim vešom. Svaki ekonom voli da oseti miris znojavih štucni. Znam šta se Aleksu dogodilo, da su na njega bacani i anatemi i mućkovi, ali na stadionu „Emirati“ će biti siguran. Ne postoji opasnost da Mekliš ne bi želeo da pere gaće igračima – napomenuo je :ziga:.
dijalekat je malo zajeban za prevodjenje, ali evo...sustina je da je :ziga: jos 1 pokazao svoju velicinui jos 1 podrzao radnicku klasu kad joj je najteze.:ziga:
Link to comment

Samo se veliki igraci bore za radnicku klasu! Kao onomad kada je Robi Fauler podrzao lucke radnike u strajku. Jedino sto su tada pinkertonci ispendrecili jadnike, a sada ce gazda Birmingema kupiti MekLisu i nove lavore i godisnju zalihu Lenor Aroma Therapy-ja (onog, superkoncetrovanog) :ziga:

Link to comment

Bukmarkovani mi odavno (i oni i njihov jedan socijalni strim koji uvek ponude), ali uvek prvo idem na roju, ali sada ni oni nemaju (samo neki rumuni od 10fps)

Link to comment

Niko nema sto Panta imade... :ziga:Jbte, hajberi sedi. Niko ne sme da glasa pusti, ili da ustane iz straha da ih heroj iz Djenove ne izbaci napolje....AAAAAAAAAAAAAAA SEME vam se zatrlo! Ja kucam umesto da gledam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...