Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

- Veoma sam zabrinuta za svoje dete koje sam poslala u Italiju da brani Srbiju, a ne da ga donose u sanduku kako su želeli navijači Crvene zvezde. Hvala Stankoviću i :ziga: koji su priskočili Vladimiru u pomoć. Možda su mu tako spasili život. Pitam se kako je moguće da su huligani ušli u autobus? Pa, gde je bilo rukovodstvo reprezenentacije, zašto nisu tražili dodatno obezbeđenje ako su imali najavu da će Vladimir biti meta. I Italijani su bili vrlo inertni - istakla je Kosa Stojković za SOS kanal.

Link to comment
- Veoma sam zabrinuta za svoje dete koje sam poslala u Italiju da brani Srbiju, a ne da ga donose u sanduku kako su želeli navijači Crvene zvezde. Hvala Stankoviću i :ziga: koji su priskočili Vladimiru u pomoć. Možda su mu tako spasili život. Pitam se kako je moguće da su huligani ušli u autobus? Pa, gde je bilo rukovodstvo reprezenentacije, zašto nisu tražili dodatno obezbeđenje ako su imali najavu da će Vladimir biti meta. I Italijani su bili vrlo inertni - istakla je Kosa Stojković za SOS kanal.
batman-forever4.jpg:ziga::Hail::ziga:
Link to comment
Reprezentativci i drugi svedoci atentata na Stojkovića tvrde da su gledali smrti u oči.- Ne znam šta me je više uplašilo. Palo mi je na pamet da nam je došao kraj. Autobus gori zbog upaljene baklje, hoćemo da se ugušimo od dima, a znaš da ne smeš da otvoriš vrata jer će prvo da linčuju Stojketa, posle sve nas. Ko zna šta bi bilo da nije bilo Dekija i :ziga:, koji su pre polaska autobusa stali na vrata ne dozvolivši ovima da dođu do nas. Svaka im čast.
:ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...